CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne minirozšíření
téma založeno uživatelem Atrejd - 17.3.2016, 13:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 Aspera 1 Atrejd 1 Chmura 9 Curuj 3 Eldenroot 10 HRAS 1 Mroj 2 Petr Blanc 2 pripluv 9 Skubin 1 šmoula 2 Tomáš Budík 1 Václav Ryba 3
#1
(21.12.2017, 22:12)pripluv Napsal(a): Je nějaké hromadné doporučení na velké rozšíření, které se povedlo výrazněji než ostatní (stáhl jsem si odtud jakousi recenzi ve Wordu, ale ještě ji nečetl)? 
Co se týče velkých rozšíření, tak hnedka první "Hostince a katedrály" již beru jako základ - bez toho, to nechrajeme nikdy a trofám si říci, že i řada lidí tady z fóra.
Dále hnedka druhé - kupci a stavitelé - taky doporučuji Usměvavý
Ostatní rozšíření moc nehrajeme - jsou "škodící" a to se mi moc nelíbí - ale na druhou stranu o to tam jde Velký úsměv Důležity je vyhrát, ať to stojí co to stojí Velký úsměv

Takže ve zkratce tak no Usměvavý

Pokud máš verzi 2, tak to máš vklidu - nemusíš spěchat a pokud koupíš nevhodné rozšíření, tak s ním hrát nemusíš a vyhozeny peníze to určitě nejsou Mrknutí Určitě někdy v budoucnu na odložené rozšíření přijde chuť Usměvavý
[-] 1x   pripluv
Odpovědět
#2
Ono hodnotit rozšíření je pouze subjektivní názor.
Třeba já nemám moc rád likvidační mini/rozšíření jako je např. Princezna a drak, mor, věž ... atd - hold když už mám jednu kartičku obsazenou, tak bych chtěl, aby to tak zůstalo...
Bylo by určitě vhodné, aby jsme uživatelé více hodnotili jednotlivé hry v Carcapedii (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) a podle toho by se dalo řídit. Je tam i pár vět o hře jako takové...
Sice jsem ti asi nepomohl, ale napsat jsem to musel Velký úsměv
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)