CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne minirozšíření
téma založeno uživatelem Atrejd - 17.3.2016, 13:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 Aspera 1 Atrejd 1 Chmura 9 Curuj 3 Eldenroot 10 HRAS 1 Mroj 2 Petr Blanc 2 pripluv 9 Skubin 1 šmoula 2 Tomáš Budík 1 Václav Ryba 3
#1
(21.12.2017, 22:16)Eldenroot Napsal(a):
(21.12.2017, 22:12)pripluv Napsal(a): Je nějaké hromadné doporučení na velké rozšíření, které se povedlo výrazněji než ostatní

Myslím si, že první dvě jsou nutností... bez nich není Carcassonne kompletní.

Osobně vlastním všechny rozšíření, minirozšíření a dodatky co kdy vyšly... sice nehrajeme se vším, ale aspoň má člověk z čeho vybírat a zahrát si to, na co má zrovna chuť. Časem se naučí mít člověk rád i ty dodatky, které dříve moc nemusel. 

Ahoj, častokrát tu píšeš, že máš úplně všechno na světě co kdy vyšlo, tak jsem se Tě chtěl zeptat, zda bys byl někdy ochotný udělat nějakou svoji komplexní recenzi napříč jednotlivými rozšířeními tak, aby byla co nejobsáhlejší a ucelená, prostě ke každému napsat aspoň dvě věty. A pokud by se Ti do toho nechtělo tak alespoň vypsat nějaký seznam "TOP" nejlepších velkých i malých rozšíření, které by se vyplatily obyčejnému fanouškovi (který nemá tak vysoké ambice mít úplně všechno), také někde pořídit. Zatím mám BigBox 2017 a postupně dokupuju velká rozšíření, kterých chci mít nakonec všech 10, takže mi jde především o minirozšíření. Díky.
Odpovědět
#2
(7.6.2018, 15:40)Eldenroot Napsal(a): Již jen takovouto rezenci zde v minulosti napsal. A nejsem jediný co má takovouto kolekci :)

A je někde k počtení? :)
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)