CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření)
téma založeno uživatelem Chmura - 14.2.2016, 23:04

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 adahy 1 Anilvap 2 Asusik 3 Bumsakalaka 24 Chmura 53 CryingOnion 1 daniel.bartosek.85 1 Drewie 7 Eldenroot 6 Fanny 12 GinBook 2 Jana.Zat 1 Kamzik 2 Knorovi 1 Mati 5 maxpax318 2 Petr Chytka 3 Petr Hájek 4 pripluv 7 rpo7 1 Sandrus90 8 skautik 2 šmoula 13
#1
(10.4.2016, 20:05)Chmura Napsal(a): Dnes (10.4. 2016) jsme doma hráli hru ve které jme použili celkem 6 rozšíření.

  1. ROZŠÍŘENÍ: Tunel, Tunel 2, Piráti z Carcassonne, Černá smrt, Opat, Družina a jako doplněk Žetony kláštera.

  2. KOMPATIBILITA: hratelnost byla celkem dobrá a nedocházelo ke kolizím pravidel

-Při použití obou rošíření tunelu by si hra zasloužila více karet s cestou, při hře se několikrát stalo, že jsme museli tunel napojit k druhé kartě s tunelem.
-Piráti s Carcassonne byly jako vždy bez chybičky, jejich hratelnost je perfektní!
-U rozšíření Černá Smrt se nám několikrát stalo, že se smrtka dostala do slepé uličky. To by šlo odstranit použitím nini rozšíření Létající stroje (použít smrtku jako letce a tak ji dostat znovu do hry).
-Rozšíření Opat mě velice překvapilo svojí jednoduchostí a perfektní hratelností! (Bude určitě patřit mezi moje oblíbené rozšíření!)
-
Rozšíření Družina dobře doplnilo hru a určitě v žádné hře nesklame!
-Žetony kláštera používáme docela často, je to dobrý doplněk každé hry. Každý, kdo uzavře klášter dostává žeton - a na konci hry kdo má nejvíce žetonů obdrží 10 bodů.

  3. PRAVIDLA: středně jednoduchá

  4. HODNOCENÍ HRÁČŮ: hra hodnocená jako celkem dobrá (Doplnil bych rozšíření Létající stroje, nebo vypustit rozšíření Černá smrt!)

  5. HERNÍ ČAS: kolem 2 hodin (čas jsme bohužel nestopoval - snad příště)


Rozehraná hra: Viz foto v příloze.

Dobrý den,
moc se mi líbí variant s žetony kláštera ale bohužel jsem je nikde nenašla je nějaká možnost je mít? DÍKY
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - pošta Eldenroot 1 382 230 366 28.3.2024, 13:09
Poslední příspěvek: Sandrus90
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 49 15 140 27.3.2024, 22:36
Poslední příspěvek: Chmura
  Pochlubte se - pošta NEJDE! Chmura 29 8 984 27.3.2021, 22:43
Poslední příspěvek: Silveralius
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 209 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)