CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - pošta
téma založeno uživatelem Eldenroot - 10.4.2015, 19:57

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 4 adahy 40 Amantius 1 Anilvap 2 Asusik 10 BigBoss 1 BlendeG 1 Bombe 2 Budulman 1 Bumsakalaka 94 Chmura 466 CryingOnion 3 Curuj 16 danka 3 Drewie 13 dwarfik1 1 Eldenroot 148 endomame 12 Fanny 33 faustyn 2 GinBook 2 hanus1992 1 hepyno 9 Ivča 6 Jan Groot 2 Jana.Zat 2 jk8 2 Kamzik 41 Karel 8 Knorovi 6 Losos 3 lucy 1 lukas123 1 LukyBil 2 LunarHexagon 4 Mati 14 Mato 3 maxpax318 1 Miroslav Váša 8 Mroj 9 oludek2 7 Patricus 2 PepaN6680 3 PesBobes 29 Petr Blanc 5 Petr Chytka 40 Petr Hájek 27 PetrM 59 peťul 20 PHeY 8 pripluv 4 Sandrus90 20 Scott 1 Silveralius 25 skautik 2 Skubin 37 šmoula 68 TGD 9 Tomáš 6 TomasZez 13 vasek2 1 Weetek23 7 xwinte00 12
#1
čaute mám veľkú otátážočku... minulý týžden som si objednal 10 ks origo kartičiek na výrobu nových kariet z obchodu SPIELMATERIAL.DE ... dnes mi konečne prišli a už sa človek teší že si dačo vyrobí a po rozbalení ma prekvapia karty ktoré my prišli.... ved posúdte sami :D  na JEDNEJ strane sú 50-ky a na druhej 100-ky...
Keby aspon na jednej strane bolo originál značenenie tak by som to nechal tak ale sa mi nechce tlačiť ešte aj zadne strany a preliepať to
[Obrázek: vw6NZPj.jpg]
Chcem sa na vás obrátiť či už niekto mal takýto problém a či ste ho riešili... a hlavne či sa to dá nejak zvrátiť :D :D pred troma týždnami som si objednal tiež ale len tri kusy tie prišli v poriadku ale som objavil sekciu s novými rožšíreniami a tak mi nedalo objednať dalších 10 ks... podotíkam že na faktúre je napísané ORIGINAL CARCASSONE TILES  za cenu  1.90 Eura tak ako je aj na stránke..

Zatial som nehral takú hru kde by som nazbieral tolko bodov aby som využil tolko bodových kariet Velký úsměv
Odpovědět
#2
(28.1.2019, 18:13)Petr Chytka Napsal(a):
(28.1.2019, 18:05)Mati Napsal(a): čaute mám veľkú otátážočku... minulý týžden som si objednal 10 ks origo kartičiek na výrobu nových kariet z obchodu SPIELMATERIAL.DE ... dnes mi konečne prišli a už sa človek teší že si dačo vyrobí a po rozbalení ma prekvapia karty ktoré my prišli.... ved posúdte sami :D  na JEDNEJ strane sú 50-ky a na druhej 100-ky...
Keby aspon na jednej strane bolo originál značenenie tak by som to nechal tak ale sa mi nechce tlačiť ešte aj zadne strany a preliepať to
[Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]
Chcem sa na vás obrátiť či už niekto mal takýto problém a či ste ho riešili... a hlavne či sa to dá nejak zvrátiť :D :D pred troma týždnami som si objednal tiež ale len tri kusy tie prišli v poriadku ale som objavil sekciu s novými rožšíreniami a tak mi nedalo objednať dalších 10 ks...

Zatial som nehral takú hru kde by som nazbieral tolko bodov aby som využil tolko bodových kariet :D
Napis klasickou reklamaci a toto posli zpet.ja jsem zde take objednaval a ani u me se to neobeslo bez problemu,ale vse se da resit. Usměvavý 


Predpokladám že si musel platiť aj poštovné ked si im to posielal??? vracajú to nejakým spôsobom že ti niečo dajú alebo uhráda dopravy je na moje náklady...
Odpovědět
#3
(6.1.2021, 21:07)Bumsakalaka Napsal(a): Tak rusnacke jezisko na rusnacke vianoce (dnes 6.1.) doniesli dalsie rozsirenia Mrknutí

1, Market of Leipzig (C2)
2. Polky 1 a 2 (C2)
3. Nemecke klastory (C2)
4. Spiel '20 (C2)
5. Mini 3-6 (C1)
6. Dama Modra a Ruzova
7. Skola (C1) ale co je super, prisla s oranzovym ucitelom.

No a este k nam prisla macicka, vychudnutna s pochrumanou labkou, tak asi neocakavany prirastok do rodiny Mrknutí

s kade si objednával ??
Odpovědět
#4
                        Čaute, tak ako každý fanda tejto skvelej hry, ktorá nás tak dobre baví som sa rozhodol pre update  Usměvavý  s C1 na C2 (treba ísť s dobou) 
Človeku je veľmo smutno keď sa má niečoho klasického vzdať a prejsť na niečo iné(podobné)... Dlho som sa odhodlával či to spraviť... A touha po novom dizajne rástla. A tak nadišiel deň keď som si dupol a presedlal na C2.. A tak k dnešnému sa pochválim mojou čerstvou zbierkou, ktorá sa ešte troška rozrastie o vlastné. Objednal som to pred týždňom a dnes dorazila posledná várka. Big box 2017 + oficiálne rozšírenia + všetko čo bolo dostupné na cundco.de + 7-mi hráč(biely)  Rozhodol som sa to všetko naraz človek ušetrí na doprave keď to mám po kúskoch kupovať(nerád mám niečo nekompletné Velký úsměv ).  Nakúpil som to všetko za nízke ceny, čo som našiel, takže u mňa spokojnosť.  Najviac ma mrzí že 7.rozšírenie v novom šate nevydali. Je to taký mierny tŕň do sdrca že to neni komplet ako pri C1. Aj ked to bolo aké také rozšírenie že ho veľa ludí nemusí. Ale bol súčasťou rodiny. A tá by mala držať po kope aj keby čo bolo  Smíšené pocity
Ale vdaka niektorým ľudom na fóre si budem môcť dorobiť toto rozšírenie.. Čiže veľká vďaka Potlesk .. Oni vedia o koho sa jedná  Mrknutí  
Pridávam aj zopár fotiek na inšpiráciu ako to môže aj u Vás vypadať ked sa pre to rozhodnete. U niektorých to možno už aj tak vyzerá(možno aj lepšie) takže vedia o čom je reč. 
For fun ludkovia....
Odpovědět
#5
to sú čo tam za figurky také prasiatka a ešte na pravo od nich... neznáme pre mna
Odpovědět
#6
(2.3.2021, 17:29)Fanny Napsal(a): Ahoj všem, tak dneska se rozšiřuje rodinka. No já vím že si říkáte...no dobrý - to máme doma všichni, ale všechno to začalo teprve teď o Vánocích - ježíšek donesl Big box 2017 a o dva 2 měsíce později máme už všechna velká rozšíření (kromě katapultu) + další sady meeplů, další všechna možná rozšíření z Cundco, stojánky od @šmoula a už vymýšlím jak udělat do krabice od Bigboxu "postýlky" pro kartičky. Neskutečně mě tato hra chytla (a jsem rád že i moji rodinu) a zjistil jsem že takových lidí je zřejmě víc podle tohoto fóra a jste všichni strašně moc v pohodě, takže Vám patří taky velký díky. Přeji všem hezký den, já valím chvilku na čerstvý vzduch, ale je jasný co se dneska u nás bude dít až se setmí Velký úsměv

FANNY

Parádne...  Palec nahoru  vitaj v "skoro(katapult Křik )" uplne rodine tejto hry... odporúčam cirkus !!
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#7
(7.6.2021, 21:21)Chmura Napsal(a): Tak a mám ji! Velký úsměv Jubilejní edice je doma!

Super.. pekne.

Aká je kvalita ? nedostal si menšie výseky ?? Mohol by si pridať nejaké porovnanie (fotečky) z origo verziou (C2 samozrejme)
Odpovědět
#8
Možno tajné čísla do lotérie  Vítěz  . ale vyzerá to zvláštne. Ako keby to bol nejaký číselný podpis
Odpovědět
#9
(25.10.2021, 15:34)LunarHexagon Napsal(a): to není ani na tom samým materiálu jako normální kartičky? bylo by možné je případně vyfotit více z boku, takhle to fakt vypadá, že je to z toho, z čeho je běžný "prší"

myslím si že by to bolo zbytočne hrubé ak by to bolo v takej hrúbke ako kartičky.. myslím si že tam veľmo nie je čo vylepšovať.
Odpovědět
#10
(25.10.2021, 17:53)Petr Chytka Napsal(a):
(25.10.2021, 15:34)LunarHexagon Napsal(a): to není ani na tom samým materiálu jako normální kartičky? bylo by možné je případně vyfotit více z boku, takhle to fakt vypadá, že je to z toho, z čeho je běžný "prší"

Nejde mi to lepe vyfotit.
Cca 4 karty maji 1 milimetr,takze fakt nic moc.urcite to bude potrebovat nejaky obal.
vsak v Praze zahrajem

Petr videl som že si objenal viac kusov..... objednal si si ich pre seba alebo to už ma niekto u teba objednané..
Idem na zraz tak že či (ak.maš volné ovšem) tak by som kupil od teba..

Alebp to co tam máš je jeden kus?? Vyzera to tak vseliak na tej fotke.. ak je to jeden kus .. tak potom nič
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 49 15 140 27.3.2024, 22:36
Poslední příspěvek: Chmura
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření) Chmura 161 36 405 30.1.2024, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Pochlubte se - pošta NEJDE! Chmura 29 8 984 27.3.2021, 22:43
Poslední příspěvek: Silveralius
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 209 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)