CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - pošta
téma založeno uživatelem Eldenroot - 10.4.2015, 19:57

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 4 adahy 40 Amantius 1 Anilvap 2 Asusik 10 BigBoss 1 BlendeG 1 Bombe 2 Budulman 1 Bumsakalaka 94 Chmura 466 CryingOnion 3 Curuj 16 danka 3 Drewie 13 dwarfik1 1 Eldenroot 148 endomame 12 Fanny 33 faustyn 2 GinBook 2 hanus1992 1 hepyno 9 Ivča 6 Jan Groot 2 Jana.Zat 2 jk8 2 Kamzik 41 Karel 8 Knorovi 6 Losos 3 lucy 1 lukas123 1 LukyBil 2 LunarHexagon 4 Mati 14 Mato 3 maxpax318 1 Miroslav Váša 8 Mroj 9 oludek2 7 Patricus 2 PepaN6680 3 PesBobes 29 Petr Blanc 5 Petr Chytka 40 Petr Hájek 27 PetrM 59 peťul 20 PHeY 8 pripluv 4 Sandrus90 20 Scott 1 Silveralius 25 skautik 2 Skubin 37 šmoula 68 TGD 9 Tomáš 6 TomasZez 13 vasek2 1 Weetek23 7 xwinte00 12
#1
Milí carcassonisté Usměvavý

Dneska mi přišel balíček - beru to jako bolestné za dnešní utrpení ve FNO se zánětem ledvin Usměvavý
Ovšem po rozbalení mé srdce jásalo. 
Objednáno v pondělí večer 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Ano a jedno rozšíření do Doby kamenné, protože tuto hru mám taky moc ráda Usměvavý Ale carcassonne je TOP

Přiložené soubory Miniatury
                       
                   
           
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#2
(12.10.2022, 21:19)Bumsakalaka Napsal(a): Super gratulujem, hlavne k Mestu Lipsko, ktore uz nie je oficialne od HiG dostupne!

tak si ho ještě objednej dokud je 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#3
(13.10.2022, 11:43)Bumsakalaka Napsal(a): Ja uz mam :D

jo tak to potom ano Usměvavý
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#4
   
Zítra přijdou ještě nějaké věci Usměvavý
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#5
Dneska jsem si vyzvedla konečně věci z pošty a zásilkovny Usměvavý ne, že bych tam nebyla docela často, ale včera už jsem to nějak nezvládla.

Konečně jsem sehnala SW za krásnou.

A Zámek mám z 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


a rozšíření jsem měla z 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Ale kdo by něco sháněl tady docela mají teď zlevněné carcassonne hry - některé málo, jiné dost 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#6
Ač jsem měla těžký víkend i dnešní trávení ve FNO... na poště na mě čekal perfektní balíček. I když sil bylo málo neodolala jsem a prostě jsem musela tam jet co nejdříve Usměvavý 
Mám takovou radost, že ani nevíte jakou Usměvavý 

Děkuji moc @Petr Chytka

Přiložené soubory Miniatury
                       

Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#7
(24.10.2022, 21:45)Chmura Napsal(a): Tak to je pravda! @Petr Chytka byl takový víkendový Carcassonnový Ježíšek! A jsme rádi, že ho máme! Palec nahoru Palec nahoru Palec nahoru

 -No koukám, že ještě malou chvilku a budeš mít více Carcassonne her než já! Šokován

No více určitě nee Velký úsměv Velký úsměv podle mě máš toho zdaleka víc Velký úsměv 
Ano to byl víkendový Ježíšek a mooooc příjemný Usměvavý
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
(5.11.2022, 10:33)Chmura Napsal(a): A kde jste všichni objednávali,že k tomu máte ještě dárky?

Ta Česko/Polská varianta by se mi taky líbila, jen kde ji sehnat... Šokován

 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

   tady jsem to viděla... ale tím, že dárky vlastním jsem neřešila a našla jsem si jinou stránku na objednání. Kdybych to věděla, že máš zájem mohla jsem to vzít a poslat ti je.
Jinak já jsem si je koupila tady - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#9
Včera jsem si vyzvedla Duchy a tady big box DE kde je vše v pořádku Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
           
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět
#10
Carcassonnoví fanoušci, tak protože jsem byla od 11.11. bez dvou dnů propuštění z jednoho oddělení, hned přijata na další oddělení se dostavám až  nyní k nahraní novinek...

Velmi bych chtěla poděkovat Mattimu @Mati  za vlajky pro mě, a potom na Vánoce pro sourozence... Za tunely... a taky jsem jsem dostala překvapení vánoční stromeček s mini carcassonne figurkami - srdce mi to zahřálo a slza ukápla - velmi ti děkuji vážím si toho... A taky dodávka z DE Usměvavý 

ještě mi přišla konečně zlatá horečka, ale tu už jsem nefotila Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
               
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 49 15 140 27.3.2024, 22:36
Poslední příspěvek: Chmura
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření) Chmura 161 36 405 30.1.2024, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Pochlubte se - pošta NEJDE! Chmura 29 8 984 27.3.2021, 22:43
Poslední příspěvek: Silveralius
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 209 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)