CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne kartičkář (C-architekt)
téma založeno uživatelem šmoula - 9.3.2021, 16:43

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 10 Chmura 11 CrunchSK 10 Eldenroot 5 Kamzik 2 Mati 6 Silveralius 2 šmoula 19 xwinte00 3 Zdeněk 1
#1
Myslím, že se tento prográmek Šmoulovi velice povedl!

- Stal jsem se "objetí" betatestování a Kartičkář hodnotím velice kladně. Palec nahoru Palec nahoru Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
Stáhnuto!

 -Za mě je to PECKA! Myslím, že se tento prográmek velice povedl, mě osobně se moc líbí! Potlesk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Co se týká barevného odstínů karet tak to je velký problém. Je zde příliš mnoho proměnných! Hraje zde velkou roli kvalita skenu a následně i kvalita tiskárny. Dokonce i originální kartičky nemají vždy stejný odstín.
Jsem velice rád, že se šmoulovi pomáhá i někdo další! Díky pánové za vaši perfektní práci!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Smoula prejmenovaval soubory a u nové edice zvolil tmavší obrázky, které více odpovídají originálu. Doporučuji smazat složku data (kde jsou všechny obrazky) a znovu aktualizovat program. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Tak to nevím co děláš špatně! Aktualizoval bych znovu.

 -No a když to nevyjde jsem na Discordu... Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Nová verze Kartičkáře se velice povedla! Oceňuji zobrazování jednotlivých objektů jako ikon. Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Díky, konečně budeme moci perfektně vyrábět I dvoj a více kartičky! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Ano, stačí si jen vybrat!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Čtvereček vyznačuje linku, která ohraničuje kartičku.

-Záleží jen na tobě co budeš používat, jestli ohraničení pro vystřižení po tisku, nebo ořezové značky. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
V copy centru po tobě budou pravděpodobně chtít soubor PDF pro tisk, takže stejně budeš muset vložit "obrázky" kartiček do dokumentu a uložit jako PDF! Je dobré soubor (doc, nebo docx) kontrolně vytisknout a změřit velikost rámečku a teprve po tom uložit do PDFka... Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)