CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Anketa: Užší výber varianty z predošlého hlasovania
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
58.33%
7 58.33%
2
25.00%
3 25.00%
3
16.67%
2 16.67%
Celkem 12 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Avatar
DÍLNA NAVRH TUNELA na verziu C2
téma založeno uživatelem Mati - 29.1.2021, 19:58

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 6 Chmura 4 Eldenroot 3 Jan Groot 1 larsa85 2 Mati 10 PetrM 1 Skubin 1 šmoula 1 SxN 5
#1
zdar ludia niekedy v dohladnej dobe by som sa chcel pustiť do prerábky rozšírenie TUNEL z C1 na C2. neviem či to niekedy vydajú ale skúsil by som to prerobiť. Chcel by som aj váš názor počuť alebo prečítať  Usměvavý . na internete som našiel zopar obrázkov ktoré by sa hodili ako nová verzia tunela. tak môžme spraviť nejaké to hlasovanie. 
prikladám teda návrhy jak by mohol vyzerať tunel. [Obrázek: pfyEvWR.jpg]

plus ako by vezerali piktogrami na žetonoch
[Obrázek: iF41gRb.jpg]
napísal som som pod obrázky číšla a aj pismená.. neviem či sa dá do prispevku spraviť nejaké to hlasovanie som nenašiel ak by to niekto vedel môže pridať..
#2
Skvělý nápad! Toto minirozšíření je příjemným zpestřením a proto je škoda, že nevyšlo pro Novou edici.

Piktogram se mi líbí (B). Obrázek tunelu je horší, ale asi druhá řada, vlevo.
Odpovědět
#3
Vytvořil jsem ti tam anketu (najdeš při zakládání úplně dole). Jde vytvořit pouze 1 anketa (aspoň myslím, kdyžtak mě opravte), tak jsem to dal všechno do ní. Jinak v tunelech ti chybí č.3.
Já jsem hlasoval pro tunel 1 a 5, piktogram C. Říkal jsem si, že by to chtělo vidět, tak viz příloha - jen 5minutová rychlovka - ještě tam potřeba doladit stíny a trochu přechody, ať to tak nevystupuje z obrázku - opravdu je to jen náhled....

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#4
(29.1.2021, 21:07)šmoula Napsal(a): Vytvořil jsem ti tam anketu (najdeš při zakládání úplně dole). Jde vytvořit pouze 1 anketa (aspoň myslím, kdyžtak mě opravte), tak jsem to dal všechno do ní. Jinak v tunelech ti chybí č.3.
Já jsem hlasoval pro tunel 1 a 5, piktogram C. Říkal jsem si, že by to chtělo vidět, tak viz příloha - jen 5minutová rychlovka - ještě tam potřeba doladit stíny a trochu přechody, ať to tak nevystupuje z obrázku - opravdu je to jen náhled....


I think tunnel nr. 5 is the best, but I’m not sure if this drawing really fits with the style design of the Carc tile
Odpovědět
#5
(29.1.2021, 21:07)šmoula Napsal(a): Vytvořil jsem ti tam anketu (najdeš při zakládání úplně dole). Jde vytvořit pouze 1 anketa (aspoň myslím, kdyžtak mě opravte), tak jsem to dal všechno do ní. Jinak v tunelech ti chybí č.3.
Já jsem hlasoval pro tunel 1 a 5, piktogram C. Říkal jsem si, že by to chtělo vidět, tak viz příloha - jen 5minutová rychlovka - ještě tam potřeba doladit stíny a trochu přechody, ať to tak nevystupuje z obrázku - opravdu je to jen náhled....

Ty uz si to hodil aj na karty ten tunel????? Velký úsměv si uz mohol teda spravit vsetky... ako ked chcel kludne ich mozes ty.. ja este mam inu robotu ttoto som sem hodil aby sa spravilo hlasovanie za najlepsi tunel..

Mne sa paci 5 8 12 ale priklonil by som sa k 12.. je pekne vykresleny ten tunel s tymi drevenymi podperami

A sorac za tie cisla bolo tam este viac tunel ale tie boli fakt sitne a uz som nevedel poprehadzovat cisla (skicar)
Odpovědět
#6
Tak lidi spravil som taký rýchly náhľad  z hlasovania čo ste robili.. zahlasovalo okolo 25 ľudí... viacerí možno asi nevideli túto tému. 
Každopádne som zúžil výber a spravil jak by to mohlo vyzerať... použil som príklad kartičky s Mága a čarodejnice.. čiže znak ši nevšímajte to bude upravené, a budú upravené aj troška tie nábehy cesty do tunela aby to vyzeralo luxusnejšie

Mne osobne sa pozdáva prvý obrázok ktorý celkom pekne ilustruje Tunel.    HLASOVANIE JE NA ZAČIATKU(hore) TEJTO TÉMY!!!!
[Obrázek: owchogT.jpg]

Toto hlasovanie nechám dlhšie. Budem rád aj za prípadne názory detaily a čo vás napadne.   
Čiže spúšťam hlasovanie   Usměvavý .
Odpovědět
#7
První kartička je moc pěkná, ale povedly se všechny tři. Pěkný, děkujem.
Odpovědět
#8
Mega!
Odpovědět
#9
I was looking at the C2 art and noticed that Anne Pätzke used a variety of similar elements: there are plenty of kind of houses in villages and cities, numerous wells, lots of people, even the grass on field tiles has many variations. I see no reason why not have more than one kind of tunnel, as long as:

a) fits the stylistic approach of C2
b) it is easy to identify as tunnel by players

As for personal preferences, 1, 5 and C.

Díval jsem se na umění C2 a všiml jsem si, že Anne Pätzke použila řadu podobných prvků: ve vesnicích a městech je spousta druhů domů, mnoho studní, spousta lidí, dokonce i tráva na polních dlaždicích má mnoho variací. Nevidím důvod, proč nemít více než jeden druh tunelu, pokud:

a) odpovídá stylistickému přístupu C2
b) je snadné identifikovat hráče jako tunel

Pokud jde o osobní preference, 1, 5 a C.

(dík Google Translate)
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
Without trying to be the spoiler, I think I need to point to the way HiG agrees with fan-made conversions from C1 to C2:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

If there is a demand for it, I will simply pick up the German text, translate with Google and repost here.


Aniž bych se snažil být spoilerem, myslím, že musím ukázat na způsob, jakým HiG souhlasí s fan-made převody z C1 na C2:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Pokud je po něm poptávka, jednoduše vyzvednu německý text, přeložu pomocí Google a přeposílám zde.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Nová mapa (návrh) - Mapa Slovenska šmoula 19 397 10.10.2022, 21:07
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)