CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - plastový pořadač
téma založeno uživatelem Knorovi - 3.1.2021, 13:45

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 Eldenroot 1 Fanny 1 Knorovi 1
#1
Pro uložení druhé edice Carcassonne jsem zvolil jinou variantu než původní

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Chtěl jsem mít mobilnější verzi hry. Proto ji mám kompletně uloženou v

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 (32 x 26 x 5,5 cm), kam se ještě stále vejde celý BigBox a také všechna rozšíření, která zatím vyšla (kromě herních plánů, které mě ale příliš nezaujaly a nevlastním je).

       

Boxy jsem si koupil dva, protože je lze spojit zády k sobě a vznikne tak větší prostor pro kartičky.

       

Vše ostatní mám uložené v látkovém pytlíku.

       

Drobnosti jsou v plastové dvojkrabičce (odkaz na ní bohužel nemám) - vše jsem totiž pořizoval před cca dvěma lety.

           

Výsledný "kufřík" se snadno přenáší a skladuje díky malým rozměrům - 32 x 26 x 11 cm. Cena za uložení je velmi směšná viz odkaz výše.

   


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE v krabici od základní hry Chmura 11 4 777 25.4.2023, 13:00
Poslední příspěvek: larsa85
  DÍLNA Uskladnění Carcassonne Tomáš 70 26 969 11.2.2023, 14:33
Poslední příspěvek: šmoula
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Star Wars-dřevěná bedýnka Petr Chytka 1 385 8.4.2021, 18:42
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - dřevěná truhla (vlastní výroba) Knorovi 48 10 771 27.1.2021, 23:40
Poslední příspěvek: Knorovi
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Carcassonne ruský organizer Chmura 4 2 536 3.10.2017, 20:38
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)