CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - plastový pořadač
téma založeno uživatelem Knorovi - 3.1.2021, 13:45

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 Eldenroot 1 Fanny 1 Knorovi 1
#1
Pro uložení druhé edice Carcassonne jsem zvolil jinou variantu než původní

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Chtěl jsem mít mobilnější verzi hry. Proto ji mám kompletně uloženou v

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 (32 x 26 x 5,5 cm), kam se ještě stále vejde celý BigBox a také všechna rozšíření, která zatím vyšla (kromě herních plánů, které mě ale příliš nezaujaly a nevlastním je).

       

Boxy jsem si koupil dva, protože je lze spojit zády k sobě a vznikne tak větší prostor pro kartičky.

       

Vše ostatní mám uložené v látkovém pytlíku.

       

Drobnosti jsou v plastové dvojkrabičce (odkaz na ní bohužel nemám) - vše jsem totiž pořizoval před cca dvěma lety.

           

Výsledný "kufřík" se snadno přenáší a skladuje díky malým rozměrům - 32 x 26 x 11 cm. Cena za uložení je velmi směšná viz odkaz výše.

   
#2
Děkujeme za sdílení tvého nápadu!

-Cil je vždy jasný: jak co nejlépe uložit maximální počet rozšíření do minimálních rozměrů! A zde hraje pro i nízká pořizovací cena.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Pekne, rozmer sedi, mozno co by asi mne vadilo je, ze tie karticky sa tam tak prevaluju pri presunoch, ci ich radsej nedat do krabiciek, to by asi bolo janbespecnejsie pre ne Mrknutí
Odpovědět
#4
Doporučím na víko nalepit nějaký molitan, aby ty kartičky tolik nebouchali o sebe a o stěny... jinak dle mých zkušeností se ti znehodnotí hrany při přenášení.

Moc pěkný jinak, měl jsem řešeno stejně než jsem se přesunul do jiného kufříka.
Odpovědět
#5
Velice dobrý nápad, díky za něj !  Palec nahoru
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE v krabici od základní hry Chmura 11 4777 25.4.2023, 13:00
Poslední příspěvek: larsa85
  DÍLNA Uskladnění Carcassonne Tomáš 70 26969 11.2.2023, 14:33
Poslední příspěvek: šmoula
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Star Wars-dřevěná bedýnka Petr Chytka 1 385 8.4.2021, 18:42
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - dřevěná truhla (vlastní výroba) Knorovi 48 10771 27.1.2021, 23:40
Poslední příspěvek: Knorovi
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Carcassonne ruský organizer Chmura 4 2536 3.10.2017, 20:38
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)