CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Uskladnění Carcassonne
téma založeno uživatelem Tomáš - 16.10.2014, 20:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
antiviruss1 1 Chmura 10 Curuj 1 Daragon 3 Eldenroot 15 endomame 7 Knorovi 1 MAO 2 Matej Ollé 1 PepaN6680 1 PesBobes 1 Petr Chytka 2 PetrM 2 peťul 2 pripluv 5 Řízek 1 Samhoov 2 Skubin 1 šmoula 7 Tomáš 2 ZH6 4
#1
Posílám své řešení uskladnění všech hracích komponentů ke hře. Abych měl všechno v jedné krabici, koupil jsem si Big Box 2014. Získal jsem tak konečně i Kolo osudu. Každé rozšíření mám zvlášť v krabičce (viz šablony k tisku v příloze). Můžu si tak zahrát pouze ta rozšíření, která chci. V krabičkách mám i figurky pro každého hráče (včetně žetonů pro Katapult, bodovací kartičky 50/100, a Opatství).

Přiložené soubory Miniatury
   

.pdf   Krabičky na jednotlivé rozšíření.pdf (Velikost: 30,98 KB / Nahráno: 16.10.2014, 20:03 / Stažení: 92x)
#2
Pěkně to máš vyřešené. Máš tam ještě dost volného místa co?
Odpovědět
#3
Moc pěkné! Taky budu muset začít přemýšlet o větším kufříku :)
Odpovědět
#4
Místa tam mám ještě dost. Zatím mi chybí pouze 2 rozšíření - Halflings (už jsou na cestě) a Kláštery. Tak doufám, že mi tato krabice vydrží na dlouho Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(16.10.2014, 21:57)Tomáš Napsal(a): Místa tam mám ještě dost. Zatím mi chybí pouze 2 rozšíření - Halflings (už jsou na cestě) a Kláštery. Tak doufám, že mi tato krabice vydrží na dlouho Usměvavý

No, ale pak si budeš muset koupit novou krabici na Carcassone 2 Velký úsměv
Odpovědět
#6
Carcassonne 2 si nekoupim :) to muzu slibit, zustanu vernej
Odpovědět
#7
(16.10.2014, 22:31)Eldenroot Napsal(a): Carcassonne 2 si nekoupim :) to muzu slibit, zustanu vernej

Slož hořký slib. Nevyměknem ! :D 
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#8
Slibuji :D Nevyměknem!

Nechápu proč se k tomu vůbec uchýlili (samozřejmě peníze a noví potencionální kupci). Už to nebude ono...
Odpovědět
#9
Pěkné! Koukám, že je zase více barev Mapplů :) Jinak mě 2.0 nevadí. Někdo si to koupí, jiný ne... Třeba v zimní edici se mi líbí, že jsou tam zvířata a jiné detaily...
Odpovědět
#10
Přikládám zde na ukázku také své řešení uskladnění Carcassonne. Využil jsem dřevěné krabice od Carcassonne Die Stadt a připravuji si do ní vlastní krabičky, do nichž ukládám jednotlivá rozšíření. Krabičky jsem vymyslel tak že na víčku a dvou bočních stranách je napsán název rozšíření a na dalších dvou bočních stranách je pak napsáno, kolik je v ní kartiček a co je k tomuto rozšíření potřeba. Zespoda je otvor a na dně každé krabičky podložka, za niž se kartičky, po otevření krabičky, vysunou a následně vyndají ven.

Přiložené soubory Miniatury
               

.docx   Ukázka krabičky.docx (Velikost: 28,99 KB / Nahráno: 3.11.2014, 16:32 / Stažení: 15x)
[-] 2x   Eldenroot, ZH6
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE v krabici od základní hry Chmura 11 4777 25.4.2023, 13:00
Poslední příspěvek: larsa85
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Star Wars-dřevěná bedýnka Petr Chytka 1 385 8.4.2021, 18:42
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - dřevěná truhla (vlastní výroba) Knorovi 48 10771 27.1.2021, 23:40
Poslední příspěvek: Knorovi
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - plastový pořadač Knorovi 4 594 3.1.2021, 23:09
Poslední příspěvek: Fanny
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Carcassonne ruský organizer Chmura 4 2536 3.10.2017, 20:38
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)