CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Které verze koupit?
téma založeno uživatelem Danny - 1.12.2016, 11:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 4 borks 1 Bumsakalaka 7 Chmura 14 Curuj 2 Danny 4 Eldenroot 3 Fanny 3 hepyno 2 kykloop 6 LunarHexagon 1 Maja 4 Mati 4 Miroslav Váša 1 Nosa 2 PetrM 1 peťul 1 šmoula 7
#1
Souhlasím s @Chmura , Big Box 5 (2014) sám mám a doporučuji ho, bohužel teď už se dá sehnat jen bazarově  Nemám slov
Ale BB 4 také není špatný, protože obsahuje minirozšíření které už k sehnání také nejsou...
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#2
(3.12.2016, 23:15)Danny Napsal(a): No právě petku bych moc rád sehnal, ale co narazím na bazarový big box, tak jen 4.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

- tohle vypadá že je to BB5 +figurky z oslavy +Princezna a Drak Ale není tam základ... (ten de po bazarech ale ještě sehnat zabalený....) Mohl by mi někdo potvrdit zda jsou všechna rozšíření kompletní? Nejsem si jistý...

UPDATE: Vypadá to že u některých rozšíření nejsou všechny kartičky... :(
Odpovědět
#3
(3.12.2016, 23:31)Chmura Napsal(a):
(3.12.2016, 23:21)0Marty0 Napsal(a):
(3.12.2016, 23:15)Danny Napsal(a): No právě petku bych moc rád sehnal, ale co narazím na bazarový big box, tak jen 4.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

- tohle vypadá že je to BB5 +figurky z oslavy +Princezna a Drak Ale není tam základ... (ten de po bazarech ale ještě sehnat zabalený....) Mohl by mi někdo potvrdit zda jsou všechna rozšíření kompletní? Nejsem si jistý...

UPDATE: Vypadá to že u některých rozšíření nejsou všechny kartičky... :(
 Ano rozhodně to kompletní není! Koupil bych to tak za 300,-Kč Tohle nikdo rozumný nekoupí! počkal bych až skončí aukce a pokusil bych se domluvit nižší cenu! Chybějící kartičky by se převážně daly sehnat na Cundo.de

Koukal jsem na to pořádně a souhlasím, hodilo by se to jen na náhradní dílky nebo na výrobu vlastních rozšíření... Samostatně určitě nekupovat!!!
Odpovědět
#4
Kartičky mají všechny stejnou zadní stranu takže je možné verze kombinovat, ze předu vypadají potom vedle sebe takhle:
Ale když si nějaký čas počkáš, určitě Věž někdy v budoucnu vydají i v nové grafice :)

[Obrázek: doublebasegame_2.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Které neoficiální rozšíření jste si vyrobily? Samhoov 6 1 797 12.7.2021, 18:32
Poslední příspěvek: Fancarpedia
  Co koupit? Tomáš Balbinder 10 1 641 24.7.2020, 13:55
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)