CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Cundco objednávka č. 3
téma založeno uživatelem Karel - 18.4.2016, 18:32

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 3 carcassonne 1 Chmura 2 Eldenroot 9 endomame 3 Karel 4 Milan-Night Vokurka 1 Miroslav Váša 2 peťul 1 Tomáš 1
#1
Přesouvám z jiného vlákna

(18.4.2016, 18:32)Karel Napsal(a): a jednotlivé kartičky z Směrová růžice I: WindA, WindB, WindC, WindD, WindE, WindF,
jednotlivé kartičky Řeka II: Fluss2A, Fluss2B, Fluss2C, Fluss2D, Fluss2E, Fluss2F, Fluss2G, Fluss2H, Fluss2I, Fluss2J, Fluss2K, Fluss2L.

Zde se obávám, že ti to neprojde po poslední akci s Kruhy v obilí I. - napsali tam, že není již možné kupovat celé sety, pouze chybějící kartičky v řádech pár kusů

(18.4.2016, 18:41)endomame Napsal(a): Ale ja bych rad: Nemecke katedraly, smerovou ruzici 1, a reku 3 z big boxu.... slo by to nejak? Pak bych rad katary 1 a kruhy v obili 1....?

Neměcké katedrály a směrová růžice na Cundco.de je skladem. Zbytek neseženeš
#2
(18.4.2016, 23:09)endomame Napsal(a): s kruhama v obili.... (neslo by na ruzne lidi objednat po 2 ks treba? Nebo zkusit domluvit pro caste objednavani vyjimku?) 
Reka z big boxu se taky nijak sehnat neda?
Katari jsou zbozne prani

Nevím, ale ani jedno z toho nevidím...

EDIT: Já osobně nic z Cundco teď nepotřebuji a tudíž nedělám hromadnou objednávku
#3
Lze platit pouze přes PayPal nebo embasovanou kreditní kartou... opravte mě pokud se pletu
[-] 1x   Chmura
#4
PayPal je nejlepsi. Hlavne kvuli sazbam
#5
@Karel a @endomame - jsem již doma, takže pokud by bylo potřeba objednat, tak objednám na vaši adresu ať odpadne nutnost přeposílání (SZ co, kolik a kam)
#6
(24.4.2016, 10:02)endomame Napsal(a): @Eldenroot ​​​​​no najdes si to tu, nebo to mam napsati do SZ?

Pokud bys mi vše i s adresou napsal do SZ, tak to bude lepší a jistější... hlavně pro tebe ,ať ti nepřijde něco jiného  Velký úsměv
#7
@endomame - žádná SZ nepřišla, předpokládám, že tedy asi nic nepotřebuješ.

Jinak jsem dnes vyřídil objednávku @Ivča

@Chmura - už sis zahrál s novým rozšířením? :)
@Karel - jak dopadla tvá platba, povedlo se?
#8
(28.4.2016, 12:39)Karel Napsal(a): Pravda je, že jsem si i objednával "náhradní kartičky"

O jaké kartičky konkrétně šlo? Zajímalo by mě, zdali pošlou celý set nebo ne
#9
U mě tedy z těch asi 50 posledních objednávek za poslední rok z Cundco pouze jedna nepřišla kompletní (teda alespoň o to vím a stalo se to mě osobně; od těch, kterým to jen objednám a pošle se to rovnou an jejich adresu žádná stížnost nikdy nebyla).

Při minulé objednávce chyběly 4 ks minirozšíření Německých katedrál a spletli se v barvě figurky Opata (asi špatný den :)). Vše se vyřešilo a dostal jsem dárek jako omluvu. Nemůžu říci nic zlého na stranu Cundco.de, snad jen to, že by mohl doplnit minirozšíření, která chybí 99 % fanoušků a hráčů zde na fóru. Naštěstí toto čtvrtletí bylo velmi bohaté na nové přídavky!
[-] 1x   Chmura



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z cundco.de Jakub Jan František Raszka 70 28 539 21.9.2019, 16:25
Poslední příspěvek: Petr Chytka
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka SPIELDOCH 2/2018 šmoula 5 5 654 13.9.2018, 13:00
Poslední příspěvek: šmoula
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Objednávka - Carcassonne: Minirozšíření (Games Quarterly) Curuj 1 4 102 18.4.2018, 19:27
Poslední příspěvek: Eldenroot
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z BoardGameGeekStore.com Eldenroot 1 4 513 28.11.2017, 19:40
Poslední příspěvek: Eldenroot
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka Petr Blanc 28 18 491 23.7.2017, 14:39
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)