CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Cundco objednávka č. 3
téma založeno uživatelem Karel - 18.4.2016, 18:32

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 3 carcassonne 1 Chmura 2 Eldenroot 9 endomame 3 Karel 4 Milan-Night Vokurka 1 Miroslav Váša 2 peťul 1 Tomáš 1
#1
Bude si někdo objednávat něco na cundco.de?
Že bych si taky objednal další rozšíření:
Kláštěry Německo

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

za 4,99 E
Kláštery Belgie-Holansko

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

za 4,49 E
a jednotlivé kartičky z Směrová růžice I: WindA, WindB, WindC, WindD, WindE, WindF,
jednotlivé kartičky Řeka II: Fluss2A, Fluss2B, Fluss2C, Fluss2D, Fluss2E, Fluss2F, Fluss2G, Fluss2H, Fluss2I, Fluss2J, Fluss2K, Fluss2L.
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
#2
(18.4.2016, 18:32)Karel Napsal(a): Bude si někdo objednávat něco na cundco.de?
Že bych si taky objednal další rozšíření:
Kláštěry Německo

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

za 4,99 E
Kláštery Belgie-Holansko

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

za 4,49 E
a jednotlivé kartičky z Směrová růžice I: WindA, WindB, WindC, WindD, WindE, WindF,
jednotlivé kartičky Řeka II: Fluss2A, Fluss2B, Fluss2C, Fluss2D, Fluss2E, Fluss2F, Fluss2G, Fluss2H, Fluss2I, Fluss2J, Fluss2K, Fluss2L.

Asi to bude chtit nove tema.....

Ale ja bych rad: Nemecke katedraly, smerovou ruzici 1, a reku 3 z big boxu.... slo by to nejak? Pak bych rad katary 1 a kruhy v obili 1....?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#3
Přesouvám z jiného vlákna

(18.4.2016, 18:32)Karel Napsal(a): a jednotlivé kartičky z Směrová růžice I: WindA, WindB, WindC, WindD, WindE, WindF,
jednotlivé kartičky Řeka II: Fluss2A, Fluss2B, Fluss2C, Fluss2D, Fluss2E, Fluss2F, Fluss2G, Fluss2H, Fluss2I, Fluss2J, Fluss2K, Fluss2L.

Zde se obávám, že ti to neprojde po poslední akci s Kruhy v obilí I. - napsali tam, že není již možné kupovat celé sety, pouze chybějící kartičky v řádech pár kusů

(18.4.2016, 18:41)endomame Napsal(a): Ale ja bych rad: Nemecke katedraly, smerovou ruzici 1, a reku 3 z big boxu.... slo by to nejak? Pak bych rad katary 1 a kruhy v obili 1....?

Neměcké katedrály a směrová růžice na Cundco.de je skladem. Zbytek neseženeš
#4
Takze pro mne tedy:

Nemecke katedraly,
a smerovou ruzici v1,
s kruhama v obili.... (neslo by na ruzne lidi objednat po 2 ks treba? Nebo zkusit domluvit pro caste objednavani vyjimku?) 
Reka z big boxu se taky nijak sehnat neda?
Katari jsou zbozne prani
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#5
(18.4.2016, 23:09)endomame Napsal(a): s kruhama v obili.... (neslo by na ruzne lidi objednat po 2 ks treba? Nebo zkusit domluvit pro caste objednavani vyjimku?) 
Reka z big boxu se taky nijak sehnat neda?
Katari jsou zbozne prani

Nevím, ale ani jedno z toho nevidím...

EDIT: Já osobně nic z Cundco teď nepotřebuji a tudíž nedělám hromadnou objednávku
#6
Lidičky má někdo z vás zkušenosti s platbami na cundco.de přes účet? Potřebuji informace. Pošle te mi prosím SZ. Díky.
Karel
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
#7
Lze platit pouze přes PayPal nebo embasovanou kreditní kartou... opravte mě pokud se pletu
[-] 1x   Chmura
#8
ja jsem poprve platil přes nějakou tu schnelbanku (nebo jak se to jmenuje) ale mně vyjde platba přes účet do ciziny za 190 ,-koňur čechiovských, kdežto přes Paypal, kterej jsem si na ten popud založil je to fakt jen pár korun (tuším 2% z platby+0,5-Eura)
#9
Jako osobni banker (moje povolani Mrknutí ) doporucuji platit pres PayPal pomoci karty online. Nestoji to nic... Nejdrazsi je prevod pomoci SEPA platby (zahranicni europlatba), ktery stoji cca 10€. A je to take nejpomalejsi zpusob.
#10
(20.4.2016, 16:00)Eldenroot Napsal(a): Lze platit pouze přes PayPal nebo embasovanou kreditní kartou... opravte mě pokud se pletu

Možnosti jsou asi tři, ale PayPal se mi zdá nejlacinější.



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z cundco.de Jakub Jan František Raszka 70 28539 21.9.2019, 16:25
Poslední příspěvek: Petr Chytka
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka SPIELDOCH 2/2018 šmoula 5 5654 13.9.2018, 13:00
Poslední příspěvek: šmoula
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Objednávka - Carcassonne: Minirozšíření (Games Quarterly) Curuj 1 4102 18.4.2018, 19:27
Poslední příspěvek: Eldenroot
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z BoardGameGeekStore.com Eldenroot 1 4513 28.11.2017, 19:40
Poslední příspěvek: Eldenroot
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka Petr Blanc 28 18491 23.7.2017, 14:39
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)