CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nové oficiálne rozšírenie 4 ročné obdobia - Jar
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 26.4.2024, 10:41

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Mati 1
#1
Na cundco.de uz su pravidla pre nove tohtorocne rozsirenie: 4 ročné obdobia - Jar

Anglictina: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Nemcina: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Prinasa 12 novych karticiek, moznost bodovania pri polozeni karticky ak je v okoli zahrada alebo karticka jari.

Ale zaujimava mechanika je pri prilozeni karticky k jarnej soche (nova vec na kartickach rozsirenia) a to, ze moze polozit 2 figurky na neobsadene uzemia na danej karticke naraz. Nieco ako fantom. Otazka je, bude teda povolene urobit dve modre akcie naraz? Napr. Polozit figurku spolocnika a nasledne polozit alebo presunut vilu?

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Mati, Petr Chytka, peťul
#2
no kartičkami to zabili(myslím tým že sa vyhrali s detailami) teda... Ale vyzerá to pekne inak...

Prvotne som hladal kde sú tie 4 sochy čo píšú v pravidlách. Ale z nepozornosti som si neprečítal prvú vetu kde je písané že toto rozšírenie sa volá 4 ročné obdobia - Jar.
@Bumsakalaka  ma na to upozornil že to je len obdobie Jari.  Čiže s toho vyplíva že ešte príde  LETO , JESEŇ,  ZIMA. čiže sa pekne pripravili na budúcnosť. 
Ktovie či celé obdobie vydajú v jednom roku alebo si to rozdelia na rok, dva, poprípade až 4 roky. A každý rok vydajú jedno.  Myslí si svoje  

Ale pravidlá sa mi páčia jednoduché a vystižne.  Palec nahoru
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Padacie mosty - nové rozšírenie Carcassonne Bumsakalaka 5 107 3.11.2023, 18:04
Poslední příspěvek: Chmura
  Nové mini rozšírenie "Ochranné pásmo" pracovný preklad Bumsakalaka 5 296 30.8.2023, 22:19
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Rieka (Nová edícia) samostatne ako mini rozšírenie v predaji Bumsakalaka 0 47 9.2.2022, 0:18
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Nové oficiálne rozšírenie Darčeky Bumsakalaka 8 112 15.9.2021, 9:08
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG Bumsakalaka 10 1 615 1.10.2020, 14:18
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)