CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nové oficiálne rozšírenie Darčeky
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 13.9.2021, 19:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 1 Fanny 1 Karel 1 LunarHexagon 1 šmoula 1
#1
Ako príloha časopisu Speil Doch 02/2021 bude rozšírenie Die Geschenke.

Oprava: Na inzeráte časopisu Spiel Doch 2021/02 je inzerované nové mini rozšírenie Die Geschenke (Darčeky)

Myslím, že je to niečo, čo nepoteší @secretfranta , nakoľko práve niečo také riešil vo svojom rozšírení #4200

Zatiaľ to neviem potvrdiť, možno ide o joke, kto vie.

[Obrázek: TwpaFi1.png]
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Fanny
#2
jsem to prohnal překladačem, tak pro zvědavce, ať si to nemusej přepisovat (kvalita překladu nezaručena)
Získejte nové mini rozšíření dárky hned teď!
Pouze v našem internetovém obchodě na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[Obrázek: green-meeple.png]L.H.[Obrázek: green-meeple.png]
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#3
(13.9.2021, 20:02)LunarHexagon Napsal(a): jsem to prohnal překladačem, tak pro zvědavce, ať si to nemusej přepisovat (kvalita překladu nezaručena)
Získejte nové mini rozšíření Dárky hned teď!
Pouze v našem internetovém obchodě na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Dik za preklad, nejako mi nenapadlo to prelozit.
Odpovědět
#4
No to si děláš srandu!!! no ale já mám na to svědky, že jsem s tím tady byl dřív Velký úsměv  tak uvidíme jak moc se to bude lišit Usměvavý
[-] 2x   Bumsakalaka, Mati
Odpovědět
#5
No já nevím jestli zrovna ve Spiel Doch 2/2021 to bude - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Můžu @Bumsakalaka poprosit kdes na tuto informaci přišel ?
Odpovědět
#6

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Na internetu jsem to našel tady
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#7
(14.9.2021, 8:57)šmoula Napsal(a): No já nevím jestli zrovna ve Spiel Doch 2/2021 to bude - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Můžu @Bumsakalaka poprosit kdes na tuto informaci přišel ?

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Strana 3 je celý inzerát

Ono asi to mini rozšírenie nebude súčasťou daneho vydania. Je to len reklama.

Tak sorry za kachnu o prílohe.
Odpovědět
#8
(14.9.2021, 23:01)Bumsakalaka Napsal(a):

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Strana 3 je celý inzerát

Ono asi to mini rozšírenie nebude súčasťou daneho vydania. Je to len reklama.

Tak sorry za kachnu o prílohe.

 Myslím, že se nemáš za co omlouvat! Od toho je fórum fórem, abychom se zde dopátrali správné informace!

 Takže díky za tvoji detektivní práci! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Aktualizovany prvy prispevok na zaklade zistenych informacii.
[-] 1x   peťul
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Padacie mosty - nové rozšírenie Carcassonne Bumsakalaka 5 107 3.11.2023, 18:04
Poslední příspěvek: Chmura
  Nové mini rozšírenie "Ochranné pásmo" pracovný preklad Bumsakalaka 5 296 30.8.2023, 22:19
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Rieka (Nová edícia) samostatne ako mini rozšírenie v predaji Bumsakalaka 0 46 9.2.2022, 0:18
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG Bumsakalaka 10 1 615 1.10.2020, 14:18
Poslední příspěvek: Chmura
  Carcassonne - The land surveyors - oficiálne rozšírenie na stiahnutie Bumsakalaka 42 6 500 4.6.2020, 7:29
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)