CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Pravidla - knížka
téma založeno uživatelem Fanny - 30.8.2021, 17:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 3 Curuj 1 Fanny 2 Gáva 1 lili 1 peťul 1 šmoula 2
#1
(31.8.2021, 12:45)Bumsakalaka Napsal(a):
(31.8.2021, 12:21)Chmura Napsal(a):
(30.8.2021, 23:14)Chmura Napsal(a): -Myslím, že by nebyla špatná Anotovaná pravidla přeložená z angličtiny do češtiny! U Původní edice by to již neměl být problém! A rázem by zde mohla vzniknout "Knížka" po které každý "Carcassonnista" touží.
  Nebo tablet a mít návody v elektronické podobě. Mrknutí
Hej ktorý sa to práve v chvíli keď potrebuješ dane pavidlo vybije :)

Pokud ty dodatky s kombinacemi jednotlivých rozšíření vzniknou a budou i online tak počítám že mnoho méně zkušených uživatelů do nich rádo nakoukne, protože to budou mít rychleji najité. Usměvavý Kdo už to má zpracované do nějaké pěkné podoby tak může počítat s tím že se mu knížka rozroste minimálně na dvojnásobek. Dohledání konkrétních pravidel bude pak o těžší.  Usměvavý


A k tématu. Jak má zpracovaná pravidla já?

Na to co jsem tu tvořil je to zatím ostuda a bohužel nemám moc co ukázat.  Zmatený

Mám v tom zatím takový inteligentní pořádek, je to chaos všeho možného. Jsou to oficiální návody do toho některé jen obyčejně vytisknuté a pár jich už prošlo i finálním zalaminováním.  
K lepšímu zpracování zatím nedošlo, protože pořád tu byl onen nápad sestavit také pravidla s kombinacemi rozšíření a k tomu zatím také nedošlo.

S ohledem na to co se aktuálně tvoří tak snad v následujícím roce už Vám budu mít také co ukázat.  Usměvavý
[-] 3x   Bumsakalaka, Chmura, Fanny
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)