CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Pravidla - knížka
téma založeno uživatelem Fanny - 30.8.2021, 17:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 3 Curuj 1 Fanny 2 Gáva 1 lili 1 peťul 1 šmoula 2
#1
Ahoj,

dneska jsem si udělal chvilku a konečně dal taky dohromady pravidla do "takové knížky" ale spíš by mě zajímalo jak máte udělané pravidla Vy ostatní. Tedy tohle je "knížečka" pravidel mini rozšíření. Jak máte uschovaná pravidla velkých rozšíření? Dejte nějaký tip... napadlo mě si to ofotit, zalaminovat a udělat taky takovou malou "knížečku" (originál ničit nechci).
Díky všem za inspiraci.

FANNY

Přiložené soubory Miniatury
                   
#2
Třeba já používám desky na návody. Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#3
osobne to mám nahádzané "vo vieku" svojej custom krabice. Ale už dlho som chcel spraviť komplet návod na štýl big boxu - všetky pravidlá pokope a na konci zoznam kartičiek, počet a druh. Všetko v jednej knižke. Prípadne aj nejaké FAQ a tak. Ale to asi až na dôchodku :D
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#4
Budeme se tedy těšit až to vydáš knižně! Mrknutí

-Myslím, že by nebyla špatná Anotovaná pravidla přeložená z angličtiny do češtiny! U Původní edice by to již neměl být problém! A rázem by zde mohla vzniknout "Knížka" po které každý "Carcassonnista" touží.
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Medvidek79
Odpovědět
#5
Pekne! Vidim, ze kreativite sa medze nekladu. Ono to uz ale potom fakt zabera miesto. Asi su budem musiet fakt urobit nejaky custom box :D
Odpovědět
#6
(31.8.2021, 9:08)Bumsakalaka Napsal(a): Pekne! Vidim, ze kreativite sa medze nekladu. Ono to uz ale potom fakt zabera miesto. Asi su budem musiet fakt urobit nejaky custom box :D

  Nebo tablet a mít návody v elektronické podobě. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#7
Hej ktorý sa to práve v chvíli keď potrebuješ dane pavidlo vybije :)

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#8
(31.8.2021, 12:45)Bumsakalaka Napsal(a):
(31.8.2021, 12:21)Chmura Napsal(a):
(30.8.2021, 23:14)Chmura Napsal(a): -Myslím, že by nebyla špatná Anotovaná pravidla přeložená z angličtiny do češtiny! U Původní edice by to již neměl být problém! A rázem by zde mohla vzniknout "Knížka" po které každý "Carcassonnista" touží.
  Nebo tablet a mít návody v elektronické podobě. Mrknutí
Hej ktorý sa to práve v chvíli keď potrebuješ dane pavidlo vybije :)

Pokud ty dodatky s kombinacemi jednotlivých rozšíření vzniknou a budou i online tak počítám že mnoho méně zkušených uživatelů do nich rádo nakoukne, protože to budou mít rychleji najité. Usměvavý Kdo už to má zpracované do nějaké pěkné podoby tak může počítat s tím že se mu knížka rozroste minimálně na dvojnásobek. Dohledání konkrétních pravidel bude pak o těžší.  Usměvavý


A k tématu. Jak má zpracovaná pravidla já?

Na to co jsem tu tvořil je to zatím ostuda a bohužel nemám moc co ukázat.  Zmatený

Mám v tom zatím takový inteligentní pořádek, je to chaos všeho možného. Jsou to oficiální návody do toho některé jen obyčejně vytisknuté a pár jich už prošlo i finálním zalaminováním.  
K lepšímu zpracování zatím nedošlo, protože pořád tu byl onen nápad sestavit také pravidla s kombinacemi rozšíření a k tomu zatím také nedošlo.

S ohledem na to co se aktuálně tvoří tak snad v následujícím roce už Vám budu mít také co ukázat.  Usměvavý
[-] 3x   Bumsakalaka, Chmura, Fanny
Odpovědět
#9
Haha, to radsej nefotim ako mam pravidla ja, nakolko dokonca oficialne mam zloveme aby mi vosli do krabicky od rozsirenia. Ja viem hanba.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#10
Ahoj, taky mám zalaminováno a svázáno. Ale místo elektrikářských zdrhovacích pásků používám kovové kroužky na klíče (min 3 kusy na vazbu). Je to elegantnější a nevypadá to jako provizorka.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)