CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
WikiCarpedia v češtině
téma založeno uživatelem peťul - 9.7.2021, 19:59

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 30 Chmura 21 Eldenroot 15 PesBobes 1 peťul 50 Silveralius 1 šmoula 4 xwinte00 1
#1
Ano, je pravda, že jejich platforma je kompletně vyladěná a stačilo by přidat pouze text. Určitě jsempro, aby to šlo na jejich wiki a do naší databáze Wiki se to mohlo nalinkovat.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#2
Bohužel mi odkaz nefunguje...
Odpovědět
#3
Bohužel ani z PC a ani z telefonu (data, jiné připojení) nelze načíst

[Obrázek: 34WWgqm.png]
Odpovědět
#4
Sidebar mame na hlavni strane. Co vic myslis?

Dale jsem otevren napadum jak lepe zaintegrovat do fora.

Taktez jsem rad, ze Petul se do toho pustil. Takto muzeme prolinkovat s nasi wiki, jen je zase nutno vymyslet jak nejlepe a nejjednoduseji.
Odpovědět
#5
Neurazil, ale poloz si sam otazku - annotated rules jsme chteli pridat do nasi wiki jiz pred lety, nejaka podpora byla pridana, ale nikdo se k tomu doted nemel... Tusim, ze jste napsali neco ve stylu, ze do toho nejdete.

Takze jsem rad aspon za to, ze bude na netu existovat cesky preklad annotated rules, ktery bude zpracovan opravdu na vysoke urovni. Priznejme si to, ale to co maji udelane v sablonach atd., tak mi zde neudelame ani nahodou.

Takze je pro me toto vcelku uzavrene tema a radeji nalinkuji odkazem na pravidla do jejich wiki nez nemit zadna a nebo nekompletni pravidla.

Doted se nic nedelo, kdyz se do toho pusti petul, tak se strhne vlna kritiky... Pripomina mi to jednu pohadku. Berme to jako mensi zlo nez nemit nic a v daleko horsi kvalite.

Snad jsem taky nikoho neurazil

S prekladem rad pomuzu pokud mi to cas dovoli. Mas mou plnou podporu.

A pro kritiky - klidne muzete prilozit ruku k dilu a doplnit tedy annotated rules primo do nasi wiki, toto neni nic proti nicemu a mate otevrene dvere.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#6
Ale o to Chmura prece vubec nejde, nemuzes delat vsechno jen ty... a hrabat si na svem pisecku, nespolupracovat s ostatnimi komunitami neni vhodna cesta. Uvedomme si, ze Carcassonne tezi hlavne z minulosti, v dobe kdy vysel nebyla takova konkurence ostatnich her a bylonto neco revolucnihi. Carcassonne central pomalu umira, zaspali dobu a obecne fanousci a hraci se rozmelnili mezi ostatni hry. Nevidim i z tohoto duvodu tristit silu a cas nad vyrobou vlastni platformy pro annotated rules, pouzijme to, co uz je a co je vyladeno a prispejme komunite.
[-] 2x   peťul, TGD
Odpovědět
#7
Priznam se, ze jsem nikdy nezkousel integrovanou volbu tisku v MyBB (naleznes tlacitko i ve wiki).

Zkus a dej vedet, kdyztak by se asi nejak poladilo. Pripadne nejaky export.

Jinak souhlasim s vami - petul i Silveralius to napsali pekne. Prelozeni annotated rules, jejich udrzba v aktualnim zneni a ruzne kombinace jsou proste tak komplexni, ze je lepe resit jiz na zavedene platforme. Tim nechci ale rici a odsunout nasi wiki na druhou kolej, vse se da udelal, dodelat atd.

Souhlasim taktez s navrhem vetsi integrace annotated rules k polozkam, tzn. predstavuji si nejaky dalsi prostor na strance u kazde polozky, kde bude odkaz. To stejne nejaky indikator na prehledu polozek, ze jsou dostupna annotated rules v cz.

Prosim sepiste napady, zkusime to dat dohromady a nejak implementovat. Diky
Odpovědět
#8
(16.7.2021, 18:52)peťul Napsal(a):

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 V levém menu je možné kliknout na „Verze k tisku“.

Co na fóru u nás, zkoušels?
 
(16.7.2021, 18:52)peťul Napsal(a): Eldenroot jen tak bokem se zeptám. Myslíš, že je reálné z tamních stánek nějak dostat na naše stránky ten text?
Každopádně pokud bychom to sem nějak dostaly, stejně počítám s tím, že abychom tento text udrželi aktuální musí originální text vznikat na externích stránkách.

Jde všechno, jen nevím jak to bude moc složitý a zdali to bude mít ten efekt co očekáváme.

Za mě bych navrhoval přidat další box k položce v naší Wiki, kde se dají odkazem na tyto zahraniční wiki... pokud bude odkaz přidán, zobrazí se to i v přehledu (zelená fajfka), tak jak máme nyní například u pravidel. Dalěí věci jsou k jednání a nápady pište zde.

@peťul - jinak ta editace je promakaná, těží hodně z toho, že to jede přímo na softwaru wikipedie... to je prostě bomba na takovéto projekty s textem.
Odpovědět
#9
Perfektní nápad na propagaci fóra!
Odpovědět
#10
Skvělé, ať se daří!!!
[-] 1x   peťul
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Zlatá horečka v češtině peťul 2 1 332 29.1.2016, 21:56
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)