CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Mnichovo hradiště 17.- 19.4. 2020
téma založeno uživatelem Skubin - 23.10.2019, 16:02

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 27 Eldenroot 10 Jan Novotný 1 Kamzik 7 Karel 1 Losos 1 PesBobes 2 Petr Blanc 3 Petr Chytka 1 Skubin 22 šmoula 12 TomasZez 1 Žabža 6
#1
Chtěl bych vás tímto pozvat na již 6. carcassonne fórum sraz, který se tentokrát bude konat v Mnichově hradišti u Mladé Boleslavi.  Dohodnuto

Tabulka na předběžnou registraci účastníků: Mrknutí

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


(pokud se nestihnete zaregistrovat, můžete přijet i bez registrace)
Doufám, že účast bude hojná!  Palec nahoru
 

Cena na osobu za den: 50,-
Spaní v tom kdo si co přiveze (spacák).
V klubovně je vana se sprchou, dvě wc, kuchyňka (Lednice, mikrovlnka, konvice), jedna veliká místnost v přízemí a dvě menší místnosti v patře.


Fotografie klubovny (z archivu)
         

Kdyby někdo potřeboval kvalitnější ubytování tak Kamzík s Janou mají dobrou zkušenost  s ubytováním v Klášter Hradiště nad Jizerou, který je coby kamenem dohodil, nebo došel pěšky.

   
 



Milí hráči, carcassonne nadšenci a členové našeho fóra,

zajisté jste zaregistrovali veškerá omezení, která vychází v platnost z důvodu šíření viru Covid-19.
Bohužel Vám musím s lítostí oznámit, že se díky tomu ruší i náš plánovaný 6. Carcassonne fórum sraz v Mnichově Hradišti.

Doufám, že tyto těžké časy všichni zdárně přečkáme a brzy poměříme síly v naší oblíbené deskové hře.
Všem Vám přeji pevné zdravý Skubin.

   
[-] 2x   Kamzik, Petr Chytka
#2
Vím že tradice velí aby byl sraz ve městě kde ještě sraz nebyl a proto řeším Mnichovo hradiště, které je od MB vzdálené 10km. Má spoustu dobrých restaurací, dopravní obslužnost, vlastní zámek a tak podobně. 

jinak na 100% se zaručit nedá nikdy nic... ale 99% zaručit můžu. A v případě že by mě hodinu před srazem odvezla rychlá tak mám schopnou náhradu která vše obstará tak aby to klaplo.  Palec nahoru

Jinak to byl samozřejmě jen návrh a můžeme s tím dál pracovat. 

Pardubice, Kutná hora a Chrudim jsou dobré návrhy ? alespoň by to šmoulinka neměla v autě tak dlouhé  Velký úsměv
#3
Klidně by se Petr Blank mohl optat na kutnou horu, Pardubice a tak podobně. Dobře by se na to i vymýšlelo rozšíření  Velký úsměv
#4
Jinak jsem dostal email z hradiště:

K dispozici budou 4 místnosti. Dvě nahoře jsou menší vhodné pro spaní (jsou zde stoly a židle, nutno dát na stranu), dole v kuchyni je stůl se 4 židlemi a pak velká místnost, ve které je dřevěný stůl a vejde se tam asi 10-12 lidí? Lednici, mikrovlnku i koncici máme k dispozici, dále nějaké základní nádobí. Záchody jsou dva, sprchu nemáme ale máme vanu.

   
   
#5
Poprosil bych i ostatní aby se vyjádřili k umístění následujícího srazu.  Palec nahoru
#6
Já termín v klubovně ještě nijak nerezervoval... čekal jsem na nějaké finální vyjádření jestli tedy ano, nebo ne?  Myslí si svoje
#7
Napsal jsem vedoucím a uvidíme.  Palec nahoru
#8
Termín rezervovaný!  Palec nahoru
#9
Příspěvek aktualizovaný  Palec nahoru
[-] 1x   Eldenroot
#10
Děkuji Šmoulo, že jsi to udělal   Hvězda

Nejdřív bych se vyjádřil k rozšíření.
Měl jsem v plánu vykrást mechaniku jedné ze spin-of edic jelikož je to úplně super věc i pro jiné edice, ale pokud by byl zájem o kartičku tak není problém. Ve výsledku se mi ten nápad líbí víc. Jen se chci zeptat jak to udělat. Mám vyrobit x kusů kartiček nebo to jen vytisknout a každý si na srazu onu kartičku "dovyrobí" sám?

K turnaji... možná bych nechal hlasovat až na místě a výběr by byl z toho co tam zrovna bude k mání (i tak to bude bohatý výběr) nebo, klasika základ, 1,2. 

a co bych si chtěl určitě zahrát je starwars které se mi ještě pořád strašně nelíbí, ale chtěl bych tomu dát šanci změnit můj názor.  Smíšek



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 14. Carcassonne fórum sraz - PRAHA 17.-19.11. 2023 Chmura 16 390 1.12.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 8. Carcassonne Forum sraz - PRAHA , 19.-21.11.2021 Chmura 65 1 195 24.11.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne Forum sraz - Olomouc , 20.-22.8.2021 šmoula 63 2 783 23.8.2021, 18:23
Poslední příspěvek: peťul
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne fórum sraz - Olomouc - 30.10. - 1.11.2020 Chmura 53 8 375 13.10.2020, 22:30
Poslední příspěvek: Kamzik
  KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Praha 24.-26.7. 2020 Chmura 42 9 848 29.7.2020, 12:55
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)