CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Mnichovo hradiště 17.- 19.4. 2020
téma založeno uživatelem Skubin - 23.10.2019, 16:02

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 27 Eldenroot 10 Jan Novotný 1 Kamzik 7 Karel 1 Losos 1 PesBobes 2 Petr Blanc 3 Petr Chytka 1 Skubin 22 šmoula 12 TomasZez 1 Žabža 6
#1
Každopádně si myslím, že každý účastník by si měl vyplnit svou lokalitu (stačí město) ve svém profilu a v mapě uživatelů fóra...

Jak na to zde:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#2
Pozvánka luxusní a za mě dobrý, en tam dej prosím "Y" ve slově "vyšly" ;)

Co na to ostatní? Pokud odsouhlasíte, tak můžu rozeslat hromadný email a vytvořit na Facebooku událost :)
#3
Klidně to rozhoďte všude dále... minimálně je to reklama a třeba nalákáme další členy.

Další otázka - text emailu stejný jako loni jen aktualizovaný o místo a čas nebo chcete vymyslet něco jiného?
#4
Za mě perfektní, pokud bude OK i u ostatních, tak bych mohl zaslat hromadný email ;)
[-] 1x   Skubin
#5
Tak jsem právě nastavil automatické odeslání hromadného emailu... do rána by jej měli dostat všichni registrovaní uživatelé :)
#6
Nenaděláte nic, email jsem vzal z minulého roku, protože jste text odsouhlasili. Korekce ani jiného jsem nebral v potaz. Každopádně pro příště pořadatel ideálně kromě pozvánky sepíše také text do emailu a bude za něj ručit :)
[-] 3x   Chmura, Skubin, šmoula
#7
Otázka na pořadatele - jak to bude s konáním srazu při nynějším podmínkách, které panují? Je zde již nějaký případný plán B, kdyby se situace nezměnila?
#8
Mám informace z první ruky od kolegů, kteří dělají ve FNOL a krajské hygienické stanici a bohužel to zatím nevypadá úplně nejlépe... víceméně nás vláda tahá za nos, ty informace co na oko projednávají jsou již vždy dávno předem odeslány na patřičná místa, aby se dotyční připravili... viz info o uzavření hranic, obchodů atd. bylo odesláno na tyto pobočky o min. o 2 dny dříve, než vešlo v platnost... uvidíme a držím palce, aby jsme toto přečkali a brzy bylo lépe! Pevné zdraví všem! A místo chození ven a na nákupy si raději dejte partičku v Carcassonne, kde maximálně můžete chytit mor nebo vás sežere drak  Smíšek
[-] 2x   Karel, Petr Chytka
#9
Je to škoda. Ideální by bylo počkat, jak se situace bude měnit a dále vyvíjet... snad do 2 měsíců už bude jasno (věřím v to, že se to celé začne zlepšovat)...

Jinak od minulého víkendu jsem se opět zapojil (po dlouhé době) do projektu Folding@home, kde se zapojíte se svým PC do sítě a svůj volný výpočetní výkon darujete na dobrou věc - v tomto případě k výpočtu a analýze dat pro boj proti Coronaviru (SARS-CoV-2)... vím, že je to asi jen kapka v moři, ale víc toho z domu kromě šití roušek a výroby dezinfekce už nezvládnu... 

Kdo by se chtěl připojit, tak více informací zde, a to včetně seznamu dostupných vědeckých projektů, které se týkají výzkumu v oblasti korona viru :)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 
[Obrázek: qgt0P5r.jpg]
#10
Hlavně zdraví :)
[-] 1x   Žabža



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 14. Carcassonne fórum sraz - PRAHA 17.-19.11. 2023 Chmura 16 390 1.12.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 8. Carcassonne Forum sraz - PRAHA , 19.-21.11.2021 Chmura 65 1 195 24.11.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne Forum sraz - Olomouc , 20.-22.8.2021 šmoula 63 2 783 23.8.2021, 18:23
Poslední příspěvek: peťul
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne fórum sraz - Olomouc - 30.10. - 1.11.2020 Chmura 53 8 375 13.10.2020, 22:30
Poslední příspěvek: Kamzik
  KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Praha 24.-26.7. 2020 Chmura 42 9 848 29.7.2020, 12:55
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)