CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Šťastné a veselé Vánoce!
téma založeno uživatelem Eldenroot - 23.12.2018, 18:10

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 1 Bumsakalaka 2 Chmura 4 Eldenroot 5 Fanny 1 Jan Groot 1 PHeY 1 Skubin 1 TomasZez 2
#1
Také se připojuji k přání Šťastných a veselých Vánočních svátků!

    -A za Anglické fanoušky Carcassonne Star Wars přeji všem Merry Sithmas! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
Všem krásné, klidné prožití Vánoc a spoustu Carcassonových dárečků k tomu! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Také já se připojuji k Přání překrásných a ničím nerušených Vánoc v kruhu rodinném!

-A jako můj dárek pod stromeček jsem pro vás vyrobil rozšíření Opat pro Carcassonne Zimní krajinu a její Novou edici (Chcete-li Zimní krajina v2).

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Dále přeji všem spoustu úspěchů (samozřejmě i těch Carcassonnových) a hlavně zdraví a štěstí v novém roce 2023!

 -Samozřejmě můžete Pfku vytisknout a nalepit na kartičku. Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Také v letošním roce přeji všem překrásné a ničím nerušené Vánoce v kruhu rodinném!

-A jako můj dárek pod stromeček jsem pro vás vyrobil rozšíření Sobíci pro Carcassonne Zimní krajinu a její Novou edici (Chcete-li Zimní krajina v2).

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Také všem všem uživatelům našeho fóra mnoho úspěchů v osobním životě (samozřejmě i těch Carcassonnových) a hlavně spoustu zdraví a štěstí v novém roce 2024!

 -Samozřejmě můžete Pfku vytisknout a nalepit na kartičku. Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)