CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Šťastné a veselé Vánoce!
téma založeno uživatelem Eldenroot - 23.12.2018, 18:10

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 1 Bumsakalaka 2 Chmura 4 Eldenroot 5 Fanny 1 Jan Groot 1 PHeY 1 Skubin 1 TomasZez 2
#1
Já bych si dovolil vložit trochu delší text Usměvavý dneska je to přesně rok, teď v tuto hodinu před rokem jsem věděl že večer rozbalíme Big Box 2017 pod stromečkem, ale co je Carcassonne za hru jsem neměl ponětí... avšak tato hra mě hned natolik chytla že jsem začal hledal a netu a našel toto forum. Je to rok a já za ten rok udělal truhlu, sehnal snad všechno co se dalo k základní hře a ke spinoff už mi taky moc věcí nechybí, ale to hlavní... našel jsem zde spousty nových lidí kteří jsou prostě moc fajn, hned od ledna jsem s Vámi hrál ligu a dostával pěkně na pr*el Usměvavý ale díky Vaším radám jsem se tuto hru naučil opravdu hrát. Chtěl bych poděkovat vedení tohoto fóra - díky @Eldenroot . Chtěl bych poděkovat @Chmura a @šmoula za pomoc při tvorbě kartiček, 3D tisku - jste fakt šikovní borci! Děkuji @Mati za dlouhé večery u online her, dobré rady a že těch večerů bylo Velký úsměv Děkuji všem za odehrané zápasy v lize ( označovat Vás všechny nebudu Velký úsměv) a nesmím zapomenou na @Petr Chytka za zprostředkování některých her. Prostě děkuji za to že jste mě tak přijali mezi sebe, těším se až konečně výjde nějaký ten sraz a já budu mít možnost Vás poznat i osobně. Přeji Vám krásné Vánoce a dary které pod stromečkem nenaleznete a sice lásku, štěstí, rodinu a to nejdůležitější ZDRAVÍ!!!

Krásné Vánoce přeje Fanny
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)