CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
WiciCarpedia
téma založeno uživatelem Chmura - 10.12.2018, 16:50

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 10 Eldenroot 11 PesBobes 1 PetrM 1 Skubin 4 šmoula 2
#1
WiciCarpedia

-Na Polském serveru je od listopadu spuštěn přehled Carcassonne her i s pravidly! 

-Tyto webové stránky jsou počinem některých členů Carcassonne Central a jsou spuštěny od září 2018.

-Momentálně v jazycích:  Anglicky - español - nederlands - polski

-Nemohu se ubránit dojmu, že nám někdo kopíruje naši Carcapedii... Myslí si svoje

ODKAZ: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
#2
No nedávno jsem četl staré příspěvky na Německém Carcassonne fóru a zaujal mě tam názor, že nejsme vůbec kreativní. Naštvaný Naštvaný Naštvaný
A pak někdo příde s WiciCarpedií..... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(10.12.2018, 19:59)Eldenroot Napsal(a): Tak pojďme jim ukázat, že jsme o krok napřed! ;)

 No já mám každopádně ještě jeden nápad v rukávu! Mrknutí

 - Chtěl jsem se s ním vytasit až po novém roce, ale když je "Vyjímečný Carcassonne STAV"!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
(10.12.2018, 20:15)Eldenroot Napsal(a):
(10.12.2018, 20:13)Chmura Napsal(a):  - Chtěl jsem se s ním vytasit až po novém roce, ale když je "Vyjímečný Carcassonne STAV"!

Sem s tím! 

Mám již od sestavování Meeplepedie dva nápady na rozšíření naší Carcassonnové databáze!

 První byla Scorepedie (to již každý ví co obnáší) a druhým nápadem je Startpedie!

Ve Startpedii bude celková databáze všech Startovních kartiček, která bude obsahovat:
1. Rub a líc startovní kartičky (podle jednotlivých edic)
2. Porovnání rubu startovní a normální kartičky.
3. Startovní kartičky z rozšíření, které nahrazují standardní startovní kartu.
4. Kombinace v herních situací a návody jak se kterou kartou hrát. Případně hra z několika start kartami najednou.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Zatím vím o 33 položkách ve StartPedii! Pak bych zde umístil i zásobníky na karty (věž).
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Skubin
Odpovědět
#6
Jasně to je velice rozumný návrh.

-Myslím si, že na všech databázích bude ještě práce jako na kostele! Taká si myslím, že Startpedie bude vše doplňovat, a vůbec nevadí, že se na ni dostane až ve druhém kvartálu příštího roku.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(10.12.2018, 23:48)PesBobes Napsal(a): Zdar chlapci, rád přidám ruku k dílu. Ale nechtějte po mně zázraky. Myslím si, že mám s Chmurou dost podobnou sbírku (co se originálních karet týče) Velký úsměv . A můžu být nápomocen. Hlavně mějme namysli, že nemáme potřebu s někým soutěžit. Naše fórum je jedinečné a to nám nikdo nevezme Mrknutí .  Zůstaňme sami sebou !!! V tom je ta originalita.

 Děkujeme za nabídku, určitě ji příležitostně využijeme (a využíváme - hlavně já - za což moc děkuji)!

 Soutěžit rozhodně s nikým nechci a ani to nemám zapotřebí, spíše je mě smutno, že ostatní Carcassonne komunity nemají potřebu "vzájemné pomoci a spolupráce".

 Budu rád, když se nám povede dále rozvíjet toto fórum a českou (a spřátelenou) Carcassonne komunitu. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(11.12.2018, 8:02)Eldenroot Napsal(a): Chmura - tak, kam přidáme obrázek vodoznaku (pokud bude dostupný) + zobrazení seznamu kartiček - nyní to je přes odkaz, klidně bych přidal i přímo k položce někam pod informace.

Co vy na to a co dál?

 Symbol rozšíření bych vložil do modré lišty (viz obrázek), případná podpora fontu a png obrázku by šla?

 Seznam kartiček - možná bych jen více zviditelnil odkaz (např barevné tlačítko). Ale asi bych to nechal jsou už tam celkem pěkné fotky.

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Můžeme to zatím nechat uležet. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Uvítal bych možnost vložení dvou vodoznaků! Je několik rozšíření, která vyšla s rozdílnými vodoznaky. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)