CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření 6: Král, hrabě a řeka
téma založeno uživatelem Mroj - 23.6.2018, 15:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BloBlo 2 Chmura 20 Eldenroot 8 Jana.Zat 1 Mroj 12 PesBobes 2 PetrM 5
#1
Myslím si, že by to byl dobrý krok. Alespoň v reedici by to mohlo být správně, pochybuji o úspěšné plošné reklamaci...
Odpovědět
#2
Díky za celou českou komunitu! Dej vědět jaká bude případná reakce :)
Odpovědět
#3
Takže co je správně? Podle mě je chyba všude kromě toho, co odebírá a prodává Cundco.de
Odpovědět
#4
Ano, souhlasím - vydávají pod značkou Mindok na několika trzích v Evropě - minimálně Polsko, Slovensko, Maďarsko?!
Odpovědět
#5
Já mám opačnou zkušenost - vždy mi Mindok vyšla vstříc - pro Carcassonne mi poslali náhradní herní materiál a třeba pro hru Teraformace Marsu mi zdarma poslali 3 ks promo karet v CZ jazyce což je rarita. Asi záleží na koho natrefíš.
Odpovědět
#6
Nedělej si iluze :) řeknou, že je to chyba tisku.

Stejný problém byl v Big Box 5 s rozšířením Řeka 3 - taky byl rub kartiček světlý, ne tmavý...
Odpovědět
#7
Jedna věc - záruka ma zakoupené zboží je 24 měsíců pokud obchodník neupraví jinak. Tak snad nebudou chtít v Mindoku potvrzení o koupi nebo odmítnou vyměnit ohrané karty. Přecejen by to byl precedens... Nebo co myslíte, bude to tak růžové jak to teď vypadá po vyjádření Mindoku?
Odpovědět
#8
Souhlasím s tebou, uvidíme jak to celé dopadne.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Řeka Jubilejní edice 20 let + 2x Řeka II v jedné hře Chmura 0 41 14.12.2021, 1:16
Poslední příspěvek: Chmura
  Žetony pro rozšíření Král ( Carassonne v 1.0) Chmura 3 1 382 4.2.2019, 1:02
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)