CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Uskladnění
téma založeno uživatelem Skubin - 23.3.2018, 16:57

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Curuj 4 Eldenroot 2 Skubin 5
#1
I na Teraformaci Marsu jsou takovéto inserty, ale kvůli ceně je brát nebudu (stojí taky kolem tisícovky). Momentálně mám v plánu (až bude více času) si vyrobit vlastní za zlomek ceny. Zatím sháním nejvhodnější materiál.
Odpovědět
#2
U Caverny se insert dá vyřešit jednoduše, ale u Teraformace jsem se na to díval a bohužel s přibývajícími rozšířeními a hlavně "třemi" herními plány (které jsou bohužel dost velké) se to blbě vymýšlí to původního boxu. Karty jsem ihned po koupení vložil do průhledných krycích obalů a skladuji je v boxu přímo na herní karty Might and Magic - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna: Tvář pro trpaslíky Skubin 3 3 372 6.12.2018, 16:59
Poslední příspěvek: lub44
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Náhradní bodovací kartičky Skubin 0 2 494 28.3.2018, 22:17
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - 3D Model pořadače Skubin 0 2 329 26.3.2018, 15:16
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Mini rozšíření - Vánoční karta Skubin 8 5 401 25.3.2018, 19:26
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Rozšíření Ovocné stromy Skubin 0 2 544 25.3.2018, 18:47
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)