CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Uskladnění
téma založeno uživatelem Skubin - 23.3.2018, 16:57

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Curuj 4 Eldenroot 2 Skubin 5
#1
Našel jsem zajímavé insterty na uspořádání herního materyálu. S dopravou vyjdou kolem 1 000,-  Chamtivý


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 a 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Obrázek: thumb_IMG_8243_1024.jpg?fit=768%2C1024][Obrázek: il_570xN.942618608_54fq.jpg?version=0]
#2
I na Teraformaci Marsu jsou takovéto inserty, ale kvůli ceně je brát nebudu (stojí taky kolem tisícovky). Momentálně mám v plánu (až bude více času) si vyrobit vlastní za zlomek ceny. Zatím sháním nejvhodnější materiál.
Odpovědět
#3
Taky jsem přemýšlel, že bych zkusil vyrobit vlastní z překližky, ale tam zas narážím na nedostatek času. Uvidím v létě, až si vezmu dovolenou  Myslí si svoje
Rovnou bych spíchl i jeden pro Carcassone  Objetí
Odpovědět
#4
ja som si nedávno dal rezať z podľa vlastného návrhu laserom z lipovej preglejky za pár korún. na nete sa nájdu firmy, čo to robia. len mať čas na vymyslenie insertu :)
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#5
(23.3.2018, 23:11)Curuj Napsal(a): ja som si nedávno dal rezať z podľa vlastného návrhu laserom z lipovej preglejky za pár korún. na nete sa nájdu firmy, čo to robia. len mať čas na vymyslenie insertu :)

To zní zajímavě. Myslí si svoje U jaké firmy sis to nechal dělat ? A nemohl bys přidat nějakou ukázku ?  Chamtivý
Odpovědět
#6
U Caverny se insert dá vyřešit jednoduše, ale u Teraformace jsem se na to díval a bohužel s přibývajícími rozšířeními a hlavně "třemi" herními plány (které jsou bohužel dost velké) se to blbě vymýšlí to původního boxu. Karty jsem ihned po koupení vložil do průhledných krycích obalů a skladuji je v boxu přímo na herní karty Might and Magic - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#7
(24.3.2018, 12:54)Eldenroot Napsal(a): U Caverny se insert dá vyřešit jednoduše, ale u Teraformace jsem se na to díval a bohužel s přibývajícími rozšířeními a hlavně "třemi" herními plány (které jsou bohužel dost velké) se to blbě vymýšlí to původního boxu. Karty jsem ihned po koupení vložil do průhledných krycích obalů a skladuji je v boxu přímo na herní karty Might and Magic - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


S tím pouzdrem se opravdu člověk nemusí bát cestovat  Vítěz
Odpovědět
#8
(24.3.2018, 12:37)Skubin Napsal(a):
(23.3.2018, 23:11)Curuj Napsal(a): ja som si nedávno dal rezať z podľa vlastného návrhu laserom z lipovej preglejky za pár korún. na nete sa nájdu firmy, čo to robia. len mať čas na vymyslenie insertu :)

To zní zajímavě. Myslí si svoje U jaké firmy sis to nechal dělat ? A nemohl bys přidat nějakou ukázku ?  Chamtivý     

Rezanie a materiál je od Aicul (gugl nájde), sú z Ružomberka, posielajú aj do CZ. Veľmi dobrý prístup. Mal som chybu vo výkresoch, tak ma hned kontaktovali a upravili podklady, aby to sedelo. Dokonca spravili video, kde bol problém.
Dával som rezať preglejku 6mm na dicetower, nejaké obrázky v prílohe. Robil som 4ks

Přiložené soubory Miniatury
       
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Skubin
Odpovědět
#9
No tak to je opravdu paráda! Šokován

- Jestli bude někdo vyrábět třeba pořadače pro carcassonne stálo by za to poskytnout ostatním i plánek na výrobu. Myslím, že by to bylo velice pěkné a potřebné téma v sekci ke stažení!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Curuj
Odpovědět
#10
dik :)
plánujem si u nich nechať ešte rezať práve insert pre

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

, ale to bude asi vysoko custom riešenie Myslí si svoje . Vonkajší box chcem z niečoho pevnejšieho
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna: Tvář pro trpaslíky Skubin 3 3372 6.12.2018, 16:59
Poslední příspěvek: lub44
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Náhradní bodovací kartičky Skubin 0 2494 28.3.2018, 22:17
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - 3D Model pořadače Skubin 0 2329 26.3.2018, 15:16
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Mini rozšíření - Vánoční karta Skubin 8 5401 25.3.2018, 19:26
Poslední příspěvek: Skubin
  OSTATNÍ DESKOVKY Caverna - Rozšíření Ovocné stromy Skubin 0 2544 25.3.2018, 18:47
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)