CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Spiel 14, 15, 16 a 17 - Pravidla
téma založeno uživatelem Chmura - 11.6.2017, 12:18

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 Eldenroot 8 Kamzik 1 Knorovi 3 PetrM 1
#1
Podle mě a mých informací co mám, tak nejsou ke kartičkám žádná extra pravidla... pokud se ale pletu, tak sem s nima  Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#2
(12.6.2017, 11:13)Chmura Napsal(a): Možná by jsme mohli vytvořit nějaká vlastní! Velký úsměv Má někdo nějaký nápad?

Možná něco podobného jako má minirozšíření Oslava nebo kartičky s trhem (bazarem). Buď možnost vybrat ze tří karet krajiny jednu; vrátit meepla do zásoby nebo propustit meepla z vězění...
Odpovědět
#3
Co k tomu přihodit ještě nějakej postih, když nebude město/cesta uzavřena? Třeba že se na konci hry nezapočítají žádné body za nedokončenou stavbu?
Odpovědět
#4
(14.6.2017, 13:51)Chmura Napsal(a): Spíše bych se přikláněl k tomu, aby při nedokončení města, nebo cesty se Spiel kartička nepočítala (jako kdyby vůbec neexistovala - tedy ani za bod u nedokončené cesty, nebo města).

Souhlasím  Mrknutí
Odpovědět
#5
Kartičky nemám doma, takže sem s nimi nikdy nehrál. Ale určitě je tato pravidla obohatí a nebudou to pouze obyčejné kartičky bez krajiny. Zkusím nad tím večer popřemýšlet a pokud mne něco napadne, tak napíšu  Myslí si svoje
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Perfektní, nápad i text se mi moc líbí!!!
Odpovědět
#7
Tak sem s nápady! :)
Odpovědět
#8
Taky se přikláním k variantě č. 2
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)