CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Přírodní živly CZ v2.0
téma založeno uživatelem borks - 18.11.2016, 13:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 borks 8 Chmura 6 Eldenroot 2 Mroj 2 PetrM 1 peťul 1
#1
(18.11.2016, 16:07)borks Napsal(a):
(18.11.2016, 16:04)Chmura Napsal(a):
(18.11.2016, 16:00)borks Napsal(a): Neboj nespím :D ... jenom jsem měl teď plné ruce práce s výrobou všech těch předchozích rozšíření, nicméně vše téměř hotové, tak vymýšlím dál  Mrknutí

děkuju za kartičky... jenom dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco pdobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...

 To prosím není povodeň to je sněhová kalamita. Naštěstí nejsem autorem těchto kartiček, jsou stažené odněkud z internetu. Přihodil jsem to jen pro inspiraci. Ale co vymyslet něco jako přívalový déšť?
Aha, tak to jsem nepoznal  Velký úsměv  nicméně rozhodně to zkusím nějak ztvárnit a hodím do placu nějaký návrh  Mrknutí

Krásný nápad na rozšíření :)
Doufám že tam bude kartička s potopou která bude vypadat zhruba takhle (samozřejmě mnohem hezčí :D)

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#2
(18.11.2016, 16:32)borks Napsal(a):
Citace:Ještě mě napadla jedna věc!

-Myslím, že by chtělo grafiku udělat tak, aby zapadla do základní hry a ne k dalším rozšířením (hory, les). Rozšíření bude tak více univerzálnější a nebude potřeba zapojovat další rozšíření. Mrknutí
Ano vynasnažím se ... ale lesní požár jsem si neodpustil  Velký úsměv

A co udělat 12 kartiček k základu jako jedno rozšíření a potom třeba další 4 (s lesem, horami, řekou...) jako samostatné rozšíření (případně rozšíření k rozšíření :D)?
[-] 2x   borks, Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)