CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Přírodní živly CZ v2.0
téma založeno uživatelem borks - 18.11.2016, 13:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 borks 8 Chmura 6 Eldenroot 2 Mroj 2 PetrM 1 peťul 1
#1
Tak jsem opět tady se zbrusu novým rozšířením  Usměvavý

protože bodů sbíráme v průběhu hry dosti, rozhodl jsem se věnovat jeden nápad kartičkám, které budou body v krajině odečítat... (bude už na zvážení každého, jestli přiloží kartičku tak, aby neublížil sám sobě nebo naopak, aby uškodil co možná nejvíce protihráčům)

přijímám jakékoliv nápady, postřehy připomínky atd... však už to znáte  Usměvavý

pravidla dotvořím ke každé kartičce zvlášť 

do přílohy v kládám prozatimní kartičky se snahou realizovat nápad do grafické podoby

ps. rozšíření by se mělo skládat ze 12 karet (4 živly x 3 kartičky) a to oheň, voda, země, vzduch ... v podstatě 4 mini rozšíření zabalené do jednoho

Přiložené soubory Miniatury
   
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
#2
Proč ne, pěkný nápad. Viděl jsem an netu něco podobného s názvem Zemětřesení.

[Obrázek: yqYjaAR.jpg]
Odpovědět
#3
No to je nádhera! Super nápad! Už jsem si myslel, že spíš na vavřínech Mrknutí !

Přihazuji kartičky s přírodními katastrofami.

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   borks, Eldenroot
Odpovědět
#4
(18.11.2016, 15:25)Chmura Napsal(a): No to je nádhera! Super nápad! Už jsem si myslel, že spíš na vavřínech Mrknutí !

Přihazuji kartičky s přírodními katastrofami.

Neboj nespím :D ... jenom jsem měl teď plné ruce práce s výrobou všech těch předchozích rozšíření, nicméně vše téměř hotové, tak vymýšlím dál  Mrknutí

děkuju za kartičky... jenom dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco pdobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
Odpovědět
#5
(18.11.2016, 16:00)borks Napsal(a): Dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco podobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...

 -To prosím není povodeň to je sněhová kalamita. Naštěstí nejsem autorem těchto kartiček, jsou stažené odněkud z internetu.  Přihodil jsem to jen pro inspiraci. Ale co vymyslet něco jako přívalový déšť?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(18.11.2016, 16:04)Chmura Napsal(a):
(18.11.2016, 16:00)borks Napsal(a): Neboj nespím :D ... jenom jsem měl teď plné ruce práce s výrobou všech těch předchozích rozšíření, nicméně vše téměř hotové, tak vymýšlím dál  Mrknutí

děkuju za kartičky... jenom dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco pdobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...

 To prosím není povodeň to je sněhová kalamita. Naštěstí nejsem autorem těchto kartiček, jsou stažené odněkud z internetu. Přihodil jsem to jen pro inspiraci. Ale co vymyslet něco jako přívalový déšť?
Aha, tak to jsem nepoznal  Velký úsměv  nicméně rozhodně to zkusím nějak ztvárnit a hodím do placu nějaký návrh  Mrknutí
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(18.11.2016, 16:07)borks Napsal(a):
(18.11.2016, 16:04)Chmura Napsal(a):
(18.11.2016, 16:00)borks Napsal(a): Neboj nespím :D ... jenom jsem měl teď plné ruce práce s výrobou všech těch předchozích rozšíření, nicméně vše téměř hotové, tak vymýšlím dál  Mrknutí

děkuju za kartičky... jenom dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco pdobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...

 To prosím není povodeň to je sněhová kalamita. Naštěstí nejsem autorem těchto kartiček, jsou stažené odněkud z internetu. Přihodil jsem to jen pro inspiraci. Ale co vymyslet něco jako přívalový déšť?
Aha, tak to jsem nepoznal  Velký úsměv  nicméně rozhodně to zkusím nějak ztvárnit a hodím do placu nějaký návrh  Mrknutí

Krásný nápad na rozšíření :)
Doufám že tam bude kartička s potopou která bude vypadat zhruba takhle (samozřejmě mnohem hezčí :D)

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
Ještě mě napadla jedna věc!

-Myslím, že by chtělo grafiku udělat tak, aby zapadla do základní hry a ne k dalším rozšířením (hory, les). Rozšíření bude tak více univerzálnější a nebude potřeba zapojovat další rozšíření. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   borks
Odpovědět
#9
(18.11.2016, 16:11)0Marty0 Napsal(a):
(18.11.2016, 16:07)borks Napsal(a):
(18.11.2016, 16:04)Chmura Napsal(a):
(18.11.2016, 16:00)borks Napsal(a): Neboj nespím :D ... jenom jsem měl teď plné ruce práce s výrobou všech těch předchozích rozšíření, nicméně vše téměř hotové, tak vymýšlím dál  Mrknutí

děkuju za kartičky... jenom dotaz k té povodni... vymýšlel jsem právě něco pdobného s městem a zajímalo by mě jak se ta tvoje kartička přikládá (když je celá pod vodou) já jsem si právě říkal, že nechám okraje původní, aby bylo vidět na co navazuje a pod vodou bude střed...

 To prosím není povodeň to je sněhová kalamita. Naštěstí nejsem autorem těchto kartiček, jsou stažené odněkud z internetu. Přihodil jsem to jen pro inspiraci. Ale co vymyslet něco jako přívalový déšť?
Aha, tak to jsem nepoznal  Velký úsměv  nicméně rozhodně to zkusím nějak ztvárnit a hodím do placu nějaký návrh  Mrknutí

Krásný nápad na rozšíření :)
Doufám že tam bude kartička s potopou která bude vypadat zhruba takhle (samozřejmě mnohem hezčí :D)

jo jo přesně tak nějak jsem to plánoval  Mrknutí

(18.11.2016, 16:12)Chmura Napsal(a): Ještě mě napadla jedna věc!

-Myslím, že by chtělo grafiku udělat tak, aby zapadla do základní hry a ne k dalším rozšířením (hory, les). Rozšíření bude tak více univerzálnější a nebude potřeba zapojovat další rozšíření. Mrknutí

Ano vynasnažím se ... ale lesní požár jsem si neodpustil  Velký úsměv
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
(18.11.2016, 16:32)borks Napsal(a):
Citace:Ještě mě napadla jedna věc!

-Myslím, že by chtělo grafiku udělat tak, aby zapadla do základní hry a ne k dalším rozšířením (hory, les). Rozšíření bude tak více univerzálnější a nebude potřeba zapojovat další rozšíření. Mrknutí
Ano vynasnažím se ... ale lesní požár jsem si neodpustil  Velký úsměv

A co udělat 12 kartiček k základu jako jedno rozšíření a potom třeba další 4 (s lesem, horami, řekou...) jako samostatné rozšíření (případně rozšíření k rozšíření :D)?
[-] 2x   borks, Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)