CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Poznáte obrázek?
téma založeno uživatelem Chmura - 31.3.2016, 16:51

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 1 Chmura 5 Eldenroot 1 Karel 2 Kentaur 1 Kvída 2 peťul 2
#1
Poznáte obrázek?

 - Poznáte co je na obrázku vyobrazeno?
______________________________________________________________________________

EDIT: Film se natáčel na různých místech v Anglii a ve Francii, a pro upřesnění na prvním obrázku není Carcassonne.

Nádvoří hradu Nottinghamu

Čas záběru (od začátku filmu): 02:06:27
Popis děje na záběru: Na nádvoří hradu šerifa z Nottinghamu se chystá oběšení zajatců z lesa Sherwoodu
Adresa místa: Alnwick Castle, Alnwick, Northumberland
Země: Velká Británie
GPS souřadnice:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
#2
Kulisy k filmu Robin Hood Velký úsměv
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#3
Jedná se o obrázek z filmu „Robin Hood: Král zbojníků“. Film se natáčel i v Carcassonne Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#4
(31.3.2016, 18:06)peťul Napsal(a): Jedná se o obrázek z filmu „Robin Hood: Král zbojníků“. Film se natáčel i v Carcassonne Usměvavý

   - Správně odpověděl @peťul ! Film se opravdu natáčel v Carcassonne!

  Děkujeme všem zúčastněným. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Karel, peťul
Odpovědět
#5
(31.3.2016, 20:13)Chmura Napsal(a):
(31.3.2016, 18:06)peťul Napsal(a): Jedná se o obrázek z filmu „Robin Hood: Král zbojníků“. Film se natáčel i v Carcassonne Usměvavý

   - Správně odpověděl @peťul ! Film se opravdu natáčel v Carcassonne!

  Děkujeme všem zúčastněným. Mrknutí
Šokován vidíš to jsem neveděl Cool mě to připadalo jako uměle postavené kulisy Vypláznutý jazyk paráda. Díky za informaci.
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Hlavní roli měl původně hrát náš rodák Jára Cimrman, ale nakonec z toho sešlo kvůli jazykové bariéře. Vítěz
Odpovědět
#7
(1.4.2016, 21:38)Kentaur Napsal(a): Hlavní roli měl původně hrát náš rodák Jára Cimrman, ale nakonec z toho sešlo kvůli jazykové bariéře. Vítěz

 Ahoj vítám Tě na fóru, a jsem rád, že konečně někdo zmínil našeho génia, kterým je Jára Cimrman. Usměvavý

 - Byl to právě on, kdo vynylezl první CD! Původně dřevěná destička s voskovou politůrou. CD je zkratka Cimrman disk.

 - A je doufám všem jasné proč hra Carcassonne má na všech kartách z rubové strany napsáno velé písmeno "C"!

   Velké písmeno C vybral autor hry, aby oslavil tohoto génia C jako CIMRMAN! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(1.4.2016, 23:25)Chmura Napsal(a): - A je doufám všem jasné proč hra Carcassonne má na všech kartách z rubové strany napsáno velé písmeno "C"!

Tak tímto jsi mne dostal!  Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
Tak geniální hru mohl vymyslet jedině génius -> CIMRMAN  Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
Robin Hood...nechce se mi věřit, že se natáčel v Carcassonne????????????
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Poznáte žetony ze hry Carcassonne Hrad? Chmura 7 80 5.3.2023, 19:57
Poslední příspěvek: xwinte00
  Carcassonne Základní hra (Nová edice) 12 mil. hledá se obrázek dna krabice Chmura 7 2 104 20.9.2021, 20:49
Poslední příspěvek: Chmura
  Poznáte tento rámeček? Chmura 5 612 1.11.2020, 1:30
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)