CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pravidla k nové edici
téma založeno uživatelem Gorduza - 16.9.2015, 19:36

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 1 Gorduza 3 Kobo 1 peťul 1 šmoula 1
#1
Ahoj,
jsem v carcassonne nový a pořídil jsem si tuhle edici Carcassonne 2. vydání, no a stalo se, že mi to přišlo bez českého návodu (mám jen v němčině), chtěl bych se zeptat, jestli je někde ke stažení kompletní návod v češtině pro tuhle edici?
Díky,
Radek
#2
Česká pravidla k této edici zatím nejsou. Nicméně pravidla jsou stejná jako k původní základní hře a dodatečná pravidla k figurce opata nalezneš v tématu -  

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Pravidla k základní hře nalezneš

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Pokud by ti v pravidlech nebylo cokoli jasné, napiš a rádi ti poradíme :)
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
Díky za info, nastudoval jsem si základní pravidla a zjistil, že na mou sadu se vztahují pravidla pro Řeka I. a výše zmíněný Opat. Ještě že je hra natolik modulární, že si stačí přečíst pár pravidel a člověk se dozví vše potřebné. Každopádně i tak mi přijde, že je na těch papírech napsáno něco víc než se obecně píše. Už teď se nemůžu dočkat, až se pustím do hraní.Vzrušený
Odpovědět
#4
Ahoj mam takový dotaz koupil sem si carcassonne s řekou a opatem. ktomu sem si koupil i hostince a katedraly a zjistil sem ze to ma malou chybicku  mam jen 5 opatu  nepocitaly se 6 hracem da se nejak sehnat ten jeden šedý opat ? nebo bude lepsi ho nahradit nejkou jinou
Odpovědět
#5
(15.1.2016, 12:20)Kobo Napsal(a): Ahoj mam takový dotaz koupil sem si carcassonne s řekou a opatem. ktomu sem si koupil i hostince a katedraly a zjistil sem ze to ma malou chybicku  mam jen 5 opatu  nepocitaly se 6 hracem da se nejak sehnat ten jeden šedý opat ? nebo bude lepsi ho nahradit nejkou jinou

 Doporučuji napsat na reklamační oddělení Mindoku. Ale budeš asi sklamaný, protože šedé figurky byly nahrazeny růžovými. ;)

 Figurku opata ti zadarmo pošlou!

 ODKAZ:  

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#6
Co jse se na mistnim foru docetl, tak tu nekdo vyrabi figurky na 3D toskarne a vypadaji dobre.
Takze bych zkusil kontaktovat nekoho kdo je vyrabi, nebo nejakeho znameho s 3D tiskarnou.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#7
Klidně se mi ozvy - tisknu tady pro fórum. Pokud bys měl nějakého známého, tak ti klidně pošlu 3D model. Kdybys chtěl ode mě, tak bohužel nemám šedou barvu - nejpodobnější co mám je tmavě bílá s černými třpytkami...
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#8
@šmoula aneb 3D tisk všeho druhu :)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, šmoula
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  CARCASSONNE-Použití rozšíření pro jinou edici než je určeno (1.0 vs. 2.0) Chmura 17 3 853 30.12.2021, 18:10
Poslední příspěvek: Chmura
  Reklama na novou edici hry Carcassonne. Chmura 0 705 25.6.2020, 22:22
Poslední příspěvek: Chmura
  Big Box č.2 pro novou edici? Chmura 4 1 524 14.5.2019, 15:55
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)