CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Oslava na Cundco
téma založeno uživatelem Miroslav Váša - 26.2.2016, 21:24

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 3 endomame 1 Karel 1 Miroslav Váša 3
#1
Narazil jsem na rozšíření Oslava, myslím, že před týdnem ji v nabídce neměli, tak pro ty, kdož nemají  je šance tu:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Karel
#2
Tak honem objednábejte :) je to prima, + vy co si to dokoupite takhle, tak máte  karty k tvorbě :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
Díky za info, ale tohle rozšíření už mám Vypláznutý jazyk
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#4
Ono se občas objeví nějaká ta "novinka" v jejich sortimentu... minirozšíření Oslava tam bylo určitě i minulý rok, kdy jsem ho od tama koupil já. Doufejme, že jednou naskladní i Tunel nebo Kruhy v obilí I.
Odpovědět
#5
a taky Katary, Obláhání a Quarterly a belgickoholanský Kláštery  Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Kataři ze Spielboxu mám jen vytisknuté... ty zbývající sem sehnal naštěstí v originále. KDybych tenkrát věděl, že Games Quarterly bude v dnešní době stát tolik peněz, tak tenkrát jich koupím aspoň 20 ks
Odpovědět
#7
A podobné kousky naukpuješ na ebay nebo znáš i jíné stránky, kde se kouknout?
Odpovědět
#8
Games Quarterly jsem nakoupil náhodou v tom roce, co to vyšlo v časopise... tenkrát to stálo nějakých 190,-Kč

Nejlepvněji nakoupíš na Cundco.de. Ale občas se poštěstí na Ebay nebo na gameboardgeek "bazaru"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Oslava 2.0 Eldenroot 11 5 079 8.6.2018, 12:39
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)