CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Big box 5 sháňka
téma založeno uživatelem Miroslav Váša - 15.2.2016, 21:47

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 2 Chmura 1 Eldenroot 3 endomame 2 Miroslav Váša 2 šmoula 2
#1
Rozhlížím se internetem a nemůžu nikde sehnat BB5 (jde mi o Kolo a Řeku III), narazil jsem na jeden eshop v Německu, kde by měli i s Družinou, tak se chci zeptat, zda nevíte o BB5 v našich luzích a hájích, abych podpořil naše hospodářství....
#2
Co je mi znamo tak big box s koldm osudu uz u nas nesezenes. Ja si kupoval samotny posledni kolo osudu....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
Jo, tak to už je problém... zkus se zeptat zde: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Jelikož se již přestalo vyrábět vše pro starý Carcassonne, tak doporučuji doplnit sbírku co nejdříve... je to jen otázka týdnů/měsíců, kdy už nic neseženeš krom nového designu. 

Ví někdo jiný, kde by se dalo ještě sehnat u nás v ČR?
Odpovědět
#4
Hledal jsem, ale bohužel nikde není k sehnání. Smutný Smutný Smutný
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#5
chtělo by sepsat seznam co kdo shání a nějak vymyslet, že když jsem třeba v obchodě a něco mají, tak abych se mohl v mobilu podívat jestli někdo něco z toho nepotřebuje...
třeba jak má google ty sdíleny dokumenty - něco takovýho, ktery by se dalo kdykoliv měnit...
Usměvavý
Odpovědět
#6
Zkuste i okolní hračkářství... Většinou tam mají i to, co je na internetu dávno nedostupné.

Stačilo by téma, kde by si každý napsal co shání s kontaktem na sebe. Můžu to nastavit tak, aby to viděli jen přihlášení uživatelé atd
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#7
měl jsem na mysli, že by to všechno bylo v 1 tabulce - protože když jsem v obchodě, tak není dobré procházet cely téma (několik stránek)...
jsme ze všech koutů ČR i SK , tak by to řadě lidem pomohlo Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
(15.2.2016, 22:17)endomame Napsal(a): Co je mi znamo tak big box s koldm osudu uz u nas nesezenes. Ja si kupoval samotny posledni kolo osudu....
Je to tak. Mně napadlo vzhledem ke společné česko-polské verzi lovit i na polských serverech ale dopadl jsem stejně .
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#9
@Asusik - pokud sháníš Big Box 5, tak napiš zprávu @Miroslav Váša - myslím že jednu krabici nedávno kupoval, třeba by tě nasměroval
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
jj, kupoval dostal a dneska konečně i vyloupal. Teď jsem to zkontroloval a ještě mají (a mají i Družinu za 4 Euráče), pravidla jsou německy (ale návody stáhneš tady na foru) a základní karta Kola osudu je s piktogramy. A když vidím ty ceny na ebay a vzhledem k tomu, že už ho snad nikde nemají .......

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 3x   Asusik, Chmura, Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Carcassonne 3: Big Box 7 MINDOK vs HIG aneb co je špatně! Chmura 25 331 4.2.2024, 23:01
Poslední příspěvek: Chmura
  Samolepky na figurky pro big box 2017 Chmura 0 26 30.11.2023, 12:45
Poslední příspěvek: Chmura
  Big Box 2017 - Inserter Silveralius 3 1 033 8.8.2020, 17:27
Poslední příspěvek: Silveralius
  Big Box č.2 pro novou edici? Chmura 4 1 524 14.5.2019, 15:55
Poslední příspěvek: Chmura
  Big box - žetony zboží Chmura 2 1 523 6.4.2018, 9:13
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)