CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Kvalita kariet
téma založeno uživatelem Mato - 18.1.2016, 22:30

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 2 Mato 2
#1
Ešte ma tak napadla jedna otázka do diskusie... :)  . Pozastavíte sa niekedy nad kvalitou kariet od jednotlivých vydavateľov, alebo pri jednotlivých rozšíreniach? Napr. kvalita kartónu v Jubilejnom vydaní mi osobne trochu vadí. Tá štruktúra papiera sa líši od ostatných vydaní a nejako mi to s ostatnými kartami "neladí". Myslím, že tá istá kvalita kariet je a j v poslednom Big boxe a tiež v Zimnej krajine. Je to skôr estetický problém pretože kvalita je dobrá. 

dík  :)

Mato
[-] 1x   Chmura
#2
Kvalita karet - asi mám štěstí, ale u mě, ač mám edice jak od Albi tak od Mindoku, vše je kvalita stejná... jen už ty starší kartičky jsou mírně opotřebované stářím, ale nic extra. 

BigBox 2014 kartičky jsou stejný jako kartičky z roku 2005 od Albi ::)

Problém nastává až u některých minirozšíření, hlavně Spielbox, kde ta barva (odstín zelené moc nesedí... ale to bychom chtěli asi už moc.
[-] 2x   Chmura, Mato
Odpovědět
#3
Ja som myslel skôr povrch kariet-kartónu nie farbu. U tých, ktoré som spomínal je na povrchu viac viditeľná štruktúra papiera. Ale hovorím je to skôr len estetika.
Odpovědět
#4
Jo tak, tak toto pozoruji u některých kartiček z minirozšíření - namátkou si vzpomínám na GQ #11 rozšíření, tam to jde lehce poznat. Ale určitě by se našla i další... hold technika tisku i stroje se mění.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Ruské Carcassonne - KVALITA KARET Chmura 0 739 2.11.2018, 18:53
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)