CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Minirozšíření 1-6
téma založeno uživatelem Eldenroot - 13.1.2016, 17:14

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 2 Atrejd 2 Eldenroot 7 Karel 2
#1
Kdyby někdo chtěl, můžu mu sehnat všech 6 ks minirozšíření. Dnes jsem je zahlédl u nás v hračkářství ještě ve velkém počtu a to všech 6 typů.

Stačí dát vědět a můžu koupit a poslat po domluvě. Limitovaná nabídka
[-] 1x   Chmura
#2
Ahojky chtěl bych si určitě objednat všech 6 ks minirozšíření. Jak se můžeme dohodnout?
#3
Ahoj, v pondělí (tj zítra 18.1.) dojedu domů do Olomouce. Kouknu se do hračkářství, kde to prodávají a viděl jsem to minule a dám ti vědět. Platba předem na účet, pošlu ti to Českou poštou.
#4
Ozvali se mi 2 zájemci, dnes nebo zítra zajdu do hračkářství a zjistím stav. Tím to taky uzavřu... napíši zde podrobné info jakmile zjistím dostupnost a cenu. Tím, že jde o limitovanou akci, tak čím dříve to vyřešíme, tím lépe :)
#5
Jen rekapitulace:
- @Karel - všechna minirozšíření 1-6
- @Adam Vondra  - minirozšíření 1, 2, 3, 6

Souhlasí?
[-] 2x   Caciej, Chmura
#6
(18.1.2016, 21:49)Eldenroot Napsal(a): Jen rekapitulace:
- @Karel - všechna minirozšíření 1-6
- @Adam Vondra  - minirozšíření 1, 2, 3, 6

Souhlasí?

Za mě souhlasí. Karel
[-] 1x   Caciej
#7
Tak pánové, mám dvě zprávy:
1) ta horší - minirozšíření již nemají na dané pobočce kvůli jejímu rušení již neberou nové zboží a převážejí zbylý sortiment do druhé pobočky
2) ta lepší - druhá pobočka je také v Olomouci, ale na opačné straně... paní mě ujistila, že minirozšíření by měla být dle jejich skladového systému stále k dispozici na oné pobočce, ale již jen v limitovaném množství. 

Jelikož je to pro mě přes celý Olomouc a trochu z ruky, tak se tam dostanu pravděpodobně v sobotu, jak pojedu s přítelkyní na nákup do shopping centra. Omlouvám se za komplikace, ale dělám co můžu :(
#8
(13.1.2016, 17:14)Eldenroot Napsal(a): těl, můžu mu sehnat všech 6 ks minirozšíření. Dnes jsem je zahlédl u nás v hračkářství ještě ve velkém počtu a to všech 6 typů.

Pokud bys ještě měl cestu pro minirozšíření tak bych si je vzal také.
[-] 1x   Chmura
#9
@Atrejd - bohužel, už není k dispozici - viz příspěvek výše
#10
Dnes jsem v Plzni v Plaze (velké knihkupectví, myslím, že Bux) viděl minirozšíření 1-3. Pokud nemáte cestu ,mohu v pátek koupit a zaslat.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot





Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)