CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne STAR WARS
téma založeno uživatelem Chmura - 30.7.2015, 1:44

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
..martin.. 1 0Marty0 3 Asinajci 1 BornInThe80s 1 cecetka 1 Chmura 52 Curuj 1 Eldenroot 20 endomame 3 Kvída 1 milky77 1 Miroslav Váša 7 Ondra Smolík 1 peťul 18 šmoula 4 Tomáš 18
#1
Soupis herního materiálu:

• 76 kartiček krajiny (včetně jedné startovní),
• 25 figurek v 5 barvách (červená, zelená, černá, bílá a oranžová),
• 6 figurek velkých v 5 barvách,
• 6 kostek (3 zelené a 3 červené),
• 5 karet s postavami,
• 1 bodovací tabulka,
• 1 sada nálepek na figurky
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#2
(15.2.2016, 22:13)Tomáš Napsal(a): Tak už mi konečně taky dorazila zásilka s edicí Star Wars. Právě překládám pravidla. Pomůže mi pak někdo s grafickou úpravou, aby se co nejvíce podobala originálu? Usměvavý

To je super zpráva, určitě se pokusím pomoct Usměvavý
Odpovědět
#3
Příprava návodu:
Prozatím jsem připravil pozadí jednotlivých stránek.
(Jednotlivá okénka samozřejmě bude možné upravit podle českého textu Usměvavý)
Odpovědět
#4
(19.2.2016, 20:04)Chmura Napsal(a):   Smutný nemůžu se tam dostat... chce to heslo

Opraveno Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Slovo "Meeple" bych tam kompletně nahradil slovem "Figurka" je to češtější slovo Usměvavý.

Jinak sepsané je opravdu perfektně - CHVÁLÍM.
Odpovědět
#6
Zpracoval jsem první stranu Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Tomáš
Odpovědět
#7
@Tomáš jestli už máš přeloženou nějakou další část návodu, tak to sem prosím nahoď. Usměvavý


Dále také zpracována další strana:
Odpovědět
#8
Díky za dodání další části pravidel.

Citace:Téma v sekci pravidla vytvoříme až budou hotové návody. Prozatím můžeme vše kolem toho řešit v tomto tématu Usměvavý
Téma bylo prozatím smazáno, ať to tu nemate.

Do tématu v sekci pravidla dáme pak jak tu tvoji čistě textovou verzi, tak tu moji graficky upravenou, ať si uživatelé mohou vybrat kterou verzi chtějí.
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Tomáš
Odpovědět
#9
Díky @Tomáš

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 mrknu na to.

Pokud samozřejmě někdo budete mít nějakou připomínku nebo nápad či otázku k návodu určitě piště proto to tu průběžně zveřejňuji Mrknutí
[-] 1x   Tomáš
Odpovědět
#10
Další, tentokrát o něco větší aktualizace návodu. Protože už je venku český návod pro novou edici, podíval jsem se na to, jakým způsobem jsou pravidla psaná. Také s ohledem na to že herní princip této hry je podobný základní hře a také pokud se podíváte na oba návody, vypadají téměř totožně. Využil jsem toho a proved v celém návodu spoustu úprav formulace pravidel.

Díky tomu už jsem také v návodu nové edice objevil malé chybičky, které do způsobu nové formulace pravidel úplně nesedí. Na druhou stranu mi připadá, že tento nový způsob je opravdu lepší. Příprava je sice trochu složitější protože pořád se tam musí hlídat správná formulace, ale v celkovém kontextu mi připadají pravidla mnohem srozumitelnější.
 
[-] 2x   Chmura, Tomáš
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  AKCE Safari + Star Wars! Chmura 0 453 11.11.2019, 7:52
Poslední příspěvek: Chmura
  Carcassonne Star Wars - 1. rozšíření Eldenroot 29 10 606 6.11.2016, 19:42
Poslední příspěvek: Chmura
Carcassonne: Star Wars Eldenroot 5 2 577 2.6.2016, 22:04
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)