CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO překročení hranice 150 bodů
téma založeno uživatelem fousek1000 - 25.6.2015, 15:28

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 Domek 1 Doomis 1 Eldenroot 4 endomame 1 fousek1000 1 liliska 1 Mroj 1 peťul 1 šmoula 2
#1
Ahoj, hráváme se 9 rozšířeními a 6 minirozšířeními a určitě nejsme sami komu se body dostanou přes hranici 150 bodů. Jak to řešíte, když kartičky jsou na to pouze pro 50 a 100 bodů? Máte vyrobeny kartičky s vyššími hranicemi? Nebo si body jen píšete?
#2
ja bych si vzal 2x 100... :D
Odpovědět
#3
Ahoj,
mi hráváme vždy jen s dvěma nebo třemi rozšířeními díky čemuž tolik bodů nezískáváme a množství bodů řešíme růzmými polohami figurky na počítadle (na začátku figurka stojí, nad padesát leží a nad sto stojí na boku nad stopadesát se dostaneme většinou až na konci hry a to dáme dvě figurky na sebe) :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
Nebo si také můžeš vyrobit bodovací karty s větčí hodnotou. Zde na fóru v sekci Ke stažení.

SEKCE: Ke stažení - Ostatní - Bodovací, startovací karty a počítadla

Já osobně používám bodovací karty s hodnotou 50-100 (originál) a 150-200 (vyrobené). :)
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Popřípadě já si koupil 3 sady bodovacích kartiček z cundco.de a bohatě stačí :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
ja pouzivam bodovaci desku na 999 bodu... :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#7
Máme vyrobené kartičky 150 a 200.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#8
(29.10.2015, 18:54)Domek Napsal(a): Máme vyrobené kartičky 150 a 200.

  Já osobně mám vyrobené bodové kartičky 150-200 a 350-500 samozřejmě vše je Made in Chmura :) !

  Je to dobrá a solidní firma! :)
 
  Bodové kartičky jsou zde na fóru v sekci ke stažení.

-Kdo si netroufá na výrobu tak to může to řešit polohou figurky na počítadle bodů, nebo pomocí různých hracích známek (jedna známka za 50 bodů).
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Domek, Eldenroot
Odpovědět
#9
Dá se to vyřešit jak žetony, tak větším bodovým plánem... nebo jak jsem udělal já, koupit další sadu bodových kartiček z Cundco.de
Odpovědět
#10
Když hraju jen s mamkou a bráchou, tak nám kartičky vystačí, prostě když mám 150 tak si ke 100 přidám další kartičku, když hrajeme ve více lidech, kartičky nepoužíváme a za 50 bodů si vezmeme jeden žeton z dostihů :)
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, peťul
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)