CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Divy lidstva - Jak uložit toto rozšíření?
téma založeno uživatelem Chmura - 11.2.2024, 18:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 Kamzik 1 šmoula 1
#1
Divy lidstva - Jak uložit toto rozšíření?

Nedávno jsem na Carcassonne Central našel téma, které se zabývá tímto problémem. Kartičky tohoto rozšíření nají různé nestandardní tvary o velikosti 5 klasických kartiček, takový "tetris"..., ale jak ho uložit do krabice k ostatním kartičkám?

NÁPAD ČÍSLO 1. "RÁMEČEK MAPA"

S velmi originální řešením přišel uživatel Carcassonne Central Scott, který se nechal inspirovat mapou města Carcassonne, která je na rubu těchto kartiček a vytvořil rámeček s využitím původních plat ve kterých se toto rozšíření prodává.

Obrázek číslo 1:
-Na základ rámečku použil karton (který získal s posledního nákupu z Cundco.de). Dále z původních plat odřezal části rámečků, tak aby vytvořil obvodový rám mapy.

Obrázek číslo 2:
-Zaříznutí kartonu na správný rozměr a nalepení obvodového rámu (kousky původních plat na kartičky) na karton.

Obrázek číslo 3:
-Hotový rámeček s uloženým rozšířením.

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
           
Chmura Zelený meeple
#2
NÁPAD ČÍSLO 2. "GUMA do GATÍ"

Pěkné.
No já to potřeboval rychle vyřešit a nechtějí se mi nad tím moc špekulovat. Tak jsem to přigumičkoval s gumou od gatí k počítadlu bodů Velký úsměv . Třeba se časem odhodlám k něčemu "na úrovni", ale uvidím s čím přijdou ostatní Vítěz

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#3
Nápad č.1 je na úrovni a vypadá skvěle, ale zatím to mám podobně jako šmoulův nápad "guma do gatí" Mrknutí.
Uvidíme co s tím, jestli vyjde nějaké pokračování.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
NÁPAD ČÍSLO 3. "ŠTANDARDIZOVAŤ"

Rozrezat na 4,5 x 4,5 cm stvorceky a urobit pre to skatulku na 20 karticiek :D
[-] 2x   Mati, Petr Chytka
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Jak máte uložené své CARCASSONNE? Chmura 30 742 7.2.2024, 23:04
Poslední příspěvek: Mrs.nick
  DÍLNA 3D Start a insert-JAK SESTAVIT a VYLEPŠIT Chmura 4 140 2.11.2023, 17:44
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Polep papírových krabiček (jak na to) Chmura 0 47 18.3.2023, 2:59
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)