CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-PRODEJ Zdobený drevený box pre CARCASSONNE
téma založeno uživatelem Mati - 21.1.2023, 15:45

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 hepyno 2 Mati 4 Petr Chytka 1
#1
(22.1.2023, 18:02)hepyno Napsal(a): Joooj, bral by som všetkými desiatimi. Závidím a blahoželám novému majiteľovi :)

Neboj sa, Mati uz robi na dalsom prototype :D
Odpovědět
#2
(23.1.2023, 15:37)hepyno Napsal(a): V pohode, ctím si zásadu prior in tempore, potior in iure - len ako zákon schválnosti, že človek je tu niekedy viackrát za deň a nič nepribudne a keď nemôže, tak toto Mrknutí

Lebo práve hľadanie ako uložiť svoje Carcassone ma priviedlo na toto fórum. Pri tom, koľko toho už mám, budem potrebovať verziu 4.0. Smíšek

No je pravda, ze mne Matiho verzia 2.0 je malo. Ale zas, my mame kopec fan rozsireni.
Odpovědět
#3
(23.1.2023, 17:50)Mati Napsal(a):
(23.1.2023, 15:50)Bumsakalaka Napsal(a):
(23.1.2023, 15:37)hepyno Napsal(a): V pohode, ctím si zásadu prior in tempore, potior in iure - len ako zákon schválnosti, že človek je tu niekedy viackrát za deň a nič nepribudne a keď nemôže, tak toto Mrknutí

Lebo práve hľadanie ako uložiť svoje Carcassone ma priviedlo na toto fórum. Pri tom, koľko toho už mám, budem potrebovať verziu 4.0. Smíšek

No je pravda, ze mne Matiho verzia 2.0 je malo. Ale zas, my mame kopec fan rozsireni.


Jak málo??? Vítěz keby chcem este tam najdem miesto... rozsirenia do krabice vyberam rozumne..viem že ich je mrte.
Ale musia mať aj hlavu a pätu...

Mame to citat ako ze prednu a zadnu stranu? :D
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)