CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-BAZAR Carcassonne merch bazárek
téma založeno uživatelem danka - 8.6.2022, 13:56

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Anilvap 1 danka 2
#1
Zakládám toto téma, neboť nám děti vyrůstají z originálních oblečků a byla by škoda je dát do SOS kontejneru, tam by je nejspíš nikdo neocenil. Jestli i vy máte něco s motivem Carcassonne - například donesl Ježíšek hrnek se špatnou barvou meepla nebo netrefil velikost oblečení, můžete to nabídnout zde. Téma neslouží k hromadným objednávkám ani přeprodeji z eshopů.

Ráda pošlu dál doma malovanou soupravu pro miminko, velikost 62, naše malá ho měla na svém 1.srazu ve věku 7 týdnů, bodyčko chytlo v pračce jemně růžovou barvu, kalhoty jsou bílé. Malováno pouze na přední stranu, oblečení je z Pepca. Cena 100 Kč.

Dále nabízím bodyčko vel. 74/80, opět ručně malované. Bílé bodyčko je zn. My Little Bear, tentokrát je pomalovaná přední i zadní strana. Cena 50 Kč.

Přiložené soubory Miniatury
                   
#2
Tak já bych to teda brala oboje, jestli ještě můžeme. 🙂 Ještě to má pár měsíců čas, ale tomuhle nemůžeme odolat!
Odpovědět
#3
(12.6.2022, 13:17)Anilvap Napsal(a): Tak já bych to teda brala oboje, jestli ještě můžeme. 🙂 Ještě to má pár měsíců čas, ale tomuhle nemůžeme odolat!

Určitě můžeš, je to tvoje. Gratulujeme k budoucímu meepleti. Na předání se domluv se @šmoula, prý pro tebe taky něco má.

Téma nechávám otevřené pro další nabídky.
Odpovědět
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.
Forum use Krzysztof "Supryk" Supryczynski addons.