CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
3D tisk - najde se někdo?
téma založeno uživatelem Eldenroot - 23.12.2021, 13:46

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 3 Mati 2
#1
Zdravíčko,

našel by se zde někdo, kdo by mi vytiskl pár ks těchto "koleček"? Průměr vnější cca 36 mm, vnitřní 10 mm. Výška 1,5 cm. Ideálně to tisknout z něčeho pružného.

Bohužel model nemám k dispozici.

Šlo by to vymodelovat tady z obrázku?

Děkuji

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Tady máš s tym ze hrubky som si viac menej domyslal.. mozno ze som to aj troska viac zhrubsil..
Neviem aku to bude mať funkciu.. ze to chceš mat pružné... ono ked ta stena bude tensia tak pruzne to bude.. ale ak to ma spĺňať nejake istenie niecoho co sa dajme tomu otáča... tak to uz nemusi vydržať.. ale tak vedel by som to vytlacit s roznymi hrubkamy tých stien a popripade si vyberieš...musis mi to tom viac povedať ked tak        
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#3
@Mati - díky, 3D model pak prosím dodáš? Já ti více infa pošlu, přijdu domů a přeměřím si a popřemýšlím co a jak... ale tak jak jsi to udělal, tak to vypadá moc dobře.

Díky!

Jinak v čem to modeluješ prosím?
Odpovědět
#4
No sak dodam ti 3D model... viem to aj vytlacit mam tlaciaren na to...ale tak budem ti to musiet poslať... neviem ci mas niekoho v okoli kto vy ti to vytlacil...

No sak nebolo to nic narocne na kreslenie bolo to nakreslne za 5 min..
Ja to kreslim v Inventore.. tych vystupov tam je viac ale pre 3D tlac je STL.. ten budes potrebovat
Odpovědět
#5
V okolí nějakou dobrou duši seženu :)
[-] 1x   Mati
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  3D tisk - ASA filament Eldenroot 3 46 24.10.2022, 22:39
Poslední příspěvek: Kamzik



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)