CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KE STAŽENÍ-PRAVIDLA Mapa-Taiwan
téma založeno uživatelem Chmura - 3.9.2021, 16:06

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Kamzik 1 šmoula 2
#1
Mapa-Taiwan

-Jedná se o souhrnný návod, který obsahuje český návod se základními pravidly Map a taktéž pro mapu #4196 .

  Děkuji za překlad uživateli @šmoula! Palec nahoru

Přiložené soubory
.pdf   Souhrnna_pravidla_map_C3_CZ.pdf (Velikost: 2,05 MB / Nahráno: 13.12.2021, 12:41 / Stažení: 18x)
.pdf   Pravidla_Mapa_Taiwan_CZ.pdf (Velikost: 2,13 MB / Nahráno: 13.12.2021, 12:41 / Stažení: 25x)
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   peťul, Skubin
#2
Oprášil jsem svou již zapomenutou čínštinu a dle pravidel to vypadá to stejné jako #3381  - tedy naskládájí se žetony dle pravidel umisťování žetonů. Jakmile se na žeton přiloží kartička, tak hráč získá 1 nebo 2 body a žeton si dá před sebe. Jakmile nasbírá 4 žetony - může si "upgradovat" meepla ve hře a to tak, že pod něj dá jeden z žetonů, ostatní dá zpět do krabice. Při vyhodnocení má tento meeple hodnotu 2 (stejně jako velký meeple z 1.rozšíření).

PS: oprášil jsem translátor - nemyslete si, že jsem někdy uměl čínsky Velký úsměv ...jinak stránky 1-3 jsou souhrnná pravidla s obrázky z Francie a na stránce 5 jsou obrázky stejné jako v mapě Německa  - takže moc práce si s tím nedali  Myslí si svoje Naštvaný

tady ještě pár vět ohledně toho jak mapa vznikla: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


plus lze mapu předobjednat, ale pouze se základní hrou za 1500 thaiwanských dolarů = 1158,-Kč = 46€

tady ještě uvádí cenu 500 jejich dolarů - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 3x   Chmura, Kamzik, peťul
Odpovědět
#3
Já si ten rozsypanej čaj taky hodil do překladače a je to docela sranda si to číst, ale pokud člověk zná dosud vydané mapy, tak se to dá pochopit, ale @šmoula to dal hezky úhledně a jednoduše dohromady. Palec nahoru
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#4
Do prvního příspěvku vloženy aktuální CZ pravidla (Souhrnna_pravidla_map_C3_CZ.pdf , Pravidla_Mapa_Taiwan_CZ.pdf )
V pravidlech co jsem rozdával na srazu bylo chybně uvedeno počet kartiček. Na mapě je 121 volných pozic a bylo doporučeno 125-130 kartiček (díky @Kamzik za nahlášení). Tuto chybu jsem převzal z původních čínských pravidel...
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)