CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-NÁKUP Carcassonne pre dvoch
téma založeno uživatelem BloBlo - 29.7.2021, 16:28

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BloBlo 3 Chmura 4 Curuj 1 šmoula 1 Weetek23 1
#1
Zdravím,

mám záujem o cestovnú verziu Carcassonne pre dvoch (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

), nakoľko to už nikde nemôžem nájsť. Predpokladám, že vyšlo len v nemčine, čo nie je problém. Môj očakávaný stav aspoň 95%, tzn. nech nič nechýba. Osobný odber pravdepodobne neprichádza do úvahy, ale možno sa pošťastí (som z Oravy - sever Slovenska), inač zásielkovňou, kde ju navyše zaplatím.

Za ponuky ďakujem.
#2
(29.7.2021, 16:42)Chmura Napsal(a): Tak to se bude shánět velice špatně... a draho!

Třeba zde je jedna:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



                           ...ale 70 euro se mě zdá celkem dost! Smutný

Tak pokiaľ by si aj niekto z našej komunity predstavoval podobnú cenu, tak to pre mňa nemá zmysel :D zberateľskú hodnotu neberiem do úvahy, ide mi čisto iba o jednoduchšiu verziu na cesty... škoda... každopádne vďaka
Odpovědět
#3
Tak samozrejme tých riešení je mnoho a vedel by som si poradiť, ale predpokladal som na základe obsahu tej plechovky, že to vyjde lacnejšie než originál hra a navyše "bez roboty" a starostí. Tiež plechovka je o čosi odolnejšia než vytlačená krabička z PLA alebo ako obyčajný kartón, preto ma to zaujalo. Nakoľko idem na autotrip, bolo by s tým narábané drsnejšie. Okresať originál do podoby cestovnej edície mi príde ako neefektívne, ale za to určite lacnejšie. Tu skôr ide ľuďom o tú zberateľskú hodnotu ako o samotnú hru, čo nie je môj prípad. Nemal som prehľad, myslel som si, že tých kusov bude viac Velký úsměv no vravím, že škoda. Ale ďakujem Vám. Pokiaľ by sa našiel niekto, kto by rozpredával zbierku tak možno, ale pri mne by teda rozhodne tak nezarobil Velký úsměv
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)