CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Kryptoměny - nová měna PI
téma založeno uživatelem Eldenroot - 15.4.2021, 20:25

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bucklander 1 Bumsakalaka 7 Chmura 1 Eldenroot 8 Mati 2 Owen Meany 1 Silveralius 1 Skubin 2 šmoula 1
#1
Za sebe nějaké měny mám a mám v okolí spoustu přátel, kteří tomu věří víc než by možná měli a vkládají do toho měsíčně procenta z příjmu.

A za sebe můžu říct, že je to zajímavá věc z pohledu vývoje peněz viz příklad s ovcí...

Určitě počítám, že krom velkého zdanění výnosů, které už někde probíhá se můžeme těšit na snahy o regulaci popř. zilegálnění což už se také stalo.

Také a to je jen můj osobní názor nemá cenu snažit se objevit nějakou novou měnu kde je možnost těžit jelikož to bude v 99% bublina o ničem. Dnes je několik tisíc měn a jen pár z nich má nějaký potenciál. Za sebe bych doporučil spíš koupit malou část něčeho teď aktivního, než se snažit vlastnit celou minci něčeho pochybného.

Jinak dva nejdůležitější body, proč jsem do toho šel?

1). Jsem nadšenec pro technologie a nové myšlenky.
2). Měl jsem peníze, které mi nevadilo "vyhodit" tzn. vložil jsem je tam a v případě že z toho nic nebude tak mi to je jedno.
[-] 2x   Eldenroot, Mati
Odpovědět
#2
Osobně bych do toho nešel. Do telefonu si dávám jen to o čem jsem 100% přesvědčený, že mi to neudělá nějakou neplechu... přeci jen těch dat, která tam mám je strašně moc a ne rad bych, aby padli do špatných rukou 😀
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)