CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Games Quarterly 11/2006 - ebay - jen kartičky
téma založeno uživatelem Silveralius - 7.11.2020, 12:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 Chmura 2 Drewie 2 Silveralius 4
#1
Ahoj na ebay jsem narazil na kartičky z Games Quarterly 11/2006. Vypadá to jako originál (nemám jak ověřit opak) a tak jsem si říkal, že bych je vzal pro rozšíření sbírky.
Odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Posílá i do ČR s poštovným 5€, tak jestli se někdo nechce přidat? Asi už to kupa z vás má, ale i tak to zkusím :)

Pokud to nevybere někdo jiný rychle tak budu obědnávat za 4 dny. Nebo kdyby se nás našlo 5 (nebo menší počet pokud počet kusů bude klesat) tak objednávám ihned.
#2
POZOR! Podle přiloženého obrázku tě může opravdu přijít cokoliv! Myslí si svoje

Podle obrázku to určit nelze, protože je nekvalitní a není vidět struktura kartiček!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Silveralius
Odpovědět
#3
No, mám tu doma tyhle dvě plata navíc :)
Tak kdybyste to nechtěli mermomocí z Německa za dvojnásobnou cenu, tak můžu rovnou poslat Mrknutí 
Nabízím také cenu poštovného obvyklou v našich končinách.. Usměvavý
Odpovědět
#4
No myslim, ze zaujimavy je element Tower Brudge, to som este nikde nevidel, su k tomu niekde pravidla?
Cize prepojenie miest panad rieku predpokladam, otazka je, kedy to je mozne polozit, a kto to moze polozit, a/alebo sa to poklada automaticky aj pride karta Mesto/Rieka/Mesto/Rieka?
Odpovědět
#5
@Drewie tak jestli je máš navíc tak já jedno hned beru :)

Jinak taky jsem nikde nenašel nic o tom mostě. Ani nevím proč tam je. Jestli je to jen náhrada za klasický most z rozšíření Hrady a Mosty?
Odpovědět
#6
Možno len spôsob ako navýšiť cenu :)

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#7
Já jsme se snažil i najít jestli se někde prodává ta dřevěnná figurka samostatně a nic jsem nenašel. Pravda google mi neustále nabízel puzzle nebo dřevěnné stavebnice, takže jsem to možná vyhledával špatně :D
Ale taky si myslím, že to je jen o tom zvýšit cenu.
Odpovědět
#8
Ako pise @Chmura ide o figurku z Catanu vid 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 a stoji 0,25 EUR
Odpovědět
#9
Jj což tedy nechápu no :D Ale já taky nechápu ty ebay prodeje, kde k tomu dávají ještě sadu figurek :D 6 figurek v 6 barvách. Říkam si proč? :D
A jelikož jsem se domluvil s @Drewie , že vezmu toto promo od něj tak je asi možné toto vlákno zavřít a já nebudu s tímto obchodníkem z ebay experimentovat :)
Odpovědět
#10
(7.11.2020, 21:38)Bumsakalaka Napsal(a): Ako pise @Chmura ide o figurku z Catanu vid 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 a stoji 0,25 EUR

  Ano prosím našel jsem a vložil do samostatného tématu!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)