CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x

KALENDÁŘ AKCÍ Turnaj v Carcassonne 15. ročník DDM Spirála 17.11. 2020
téma založeno uživatelem Chmura - 8.6.2020, 22:23
Turnaj v Carcassonne 15. ročník DDM Spirála

- 17. listopadu 2020 se bude konat další turnaj ve hře Carcassonne, který pořádá každoročně Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála.

-Také v loňském roce jsem byl přímým účastníkem tohoto turnaje a se mnou ještě další členové našeho fóra. Jen za naše fórum, zde bylo 10 našich členů! A tak nejen já, mohu tento turnaj doporučit... Hrála se pouze základní hra, ale atmosféra byla velice přátelská a turnaj jsme si všichni velice užili. Usměvavý

- Přihlášky na turnaj je možné již od září potvrdit na stránkách DDM Spirála zde!

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Podrobné informace o minulém ročníku najdete zde:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

- čas konání: 14:00 - 18:30
  - startovné: 50,-Kč
  - hraje se ve dvou kategoriích: 6 - 12 let a 13 - 99 let.
  - adresa:  Přemyšlenská 1102/15, 182 00 Praha 8 – Kobylisy
Chmura Zelený meeple
Tak už je možnost přihlásit se na turnaj v Carcassonne v DDM spirála!

A to pomocí níže uvedeného odkazu!

ODKAZ: 

-Již jsem jsem mezi přihlášenými. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
Přihlášen Usměvavý
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky Karel 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
Tak to je paráda, jsem zvědavý kolik se nás tam sejde letos. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Tak my letos nejedem, snad příště.
Ale držíme palce!!!
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
No my taky ne, ale hlavně nezapomeňte "firemní" trička a vizitky  Mrknutí
Odpovědět
(14.9.2020, 20:03)šmoula No my taky ne, ale hlavně nezapomeňte "firemní" trička a vizitky  Mrknutí

Ano vezmeme! Mrknutí
  Jen doufám, že nám to Corona nepokazí a co nejdříve odejde tam odkud přišla! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Dnes jsem ze Spirály dostal tento E-mail:

PŘERUŠENÍ ČINNOSTI OD 5.10. DO 18.10.2020Vážení účastníci, rodiče,

z důvodu nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy č. 15/2020 jsme nuceni od 5. do 18. října 2020 přerušit činnost.

Nařízení zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání.

Pokud nedojde ke změně nařízení tak bude činnost zahájena od pondělí 19.října 2020. Sledujte prosím náš web, FB a Instagram, budeme Vás informovat.

Těšíme se brzy na viděnou

Pracovníci Spirály

_______________________________________________________________________________________________________

Takže uvidíme co se bude dít dále, jen doufám, že se bude moci turnaj i letos konat! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Nedávno jsem obdržel ze spirály tento e-mail:

Vážení účastníci, rodiče,

z důvodu nouzového stavu je veškerá činnost Spirály do odvolání
přerušena.

Těšíme se na opětovné setkání.

Sledujte naše webové stránky, Facebook a Instagram.

Pracovníci Spirály
_________________________________________________________________________________________

Bohužel to tedy vypadá, že letos bude tradiční Carcassonne turnaj ve Spirále ZRUŠEN!  Naštvaný Naštvaný Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Dnes jsem obdržel tento e-mail z DDM Spirála v Praze!
__________________________________________________________________________________________________________________

Milí příznivci hry Carcassonne,

po dlouhé době poprvé musíme z pochopitelných důvodů zrušit náš tradiční turnaj v DDM Praha 8 - Spirála, plánovaný na 17.11. 2020.

Paní ekonomka již platby za zápisné, které jste většinou již uhradili, poslala zpět a já jen doufám, že se epidemiologická situace brzy zlepší a
život zase zapadne do správných kolejí. Jakmile to bude možné, budu Vás informovat o případném náhradním termínu.

Tak si držme palce, ať vše ve zdraví překonáme a budu se těšit v lepších časech na viděnou!

Martina Ježková
vedoucí oddělení výtvarné výchovy
Chmura Zelený meeple
Odpovědět

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ Deskohraní 2021 (Jubilejní 20 ročník!) Chmura 4 635 31.3.2021, 18:07
Poslední příspěvek: Mato

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.
Forum use Krzysztof "Supryk" Supryczynski addons.