CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Zloděj - rozšíření (Nová edice)
téma založeno uživatelem Chmura - 23.11.2019, 9:52

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 15 Kamzik 1 Karel 6 PetrM 1 PHeY 1 šmoula 7 TomasZez 12
#1
Palec nahoru Super nápad Potlesk
Mám otázky:
1. kolik bude kartiček krajiny se zlodějem, jen dvě?
2. bude jenom tento typ cest nebo budou i jiné?
3. do rozestavěného města přijde červený zloděj a nebude tam červený meepl, budou tam 2 erby a 1 zboží. Tak před ukončením tahu dostaně červený 3 body. Pak tam přidá někdo další město s erbem. Tak červený zloděj dostane další bod?
4. do rozestavěného města přijde červený zloděj a nebude tam červený meepl, budou tam 2 erby a 1 zboží. Tak před ukončením tahu dostaně červený 3 body. Pak tam přijde zelený zloděj a nebude tam zelený meepl, taky dostane 3 body nebo dostane 1,5 bodu, protože se dělí s červeným? a co dostane červený taky 1,5 bodu.
5. v kole když dávám cestu (s rozšířením zloděj) můžu dát figurku (sedlák, prasátko, meeple na louku) nebo zloděje, ne obojí. Je to tak?
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#2
Dvanáct kartiček je super, jen jsem myslel, že to budou jen kartičky s cestou a loukami, aby tam nebyly města, když je to zloděj, který se vloupává do města a ne ho staví. Bylo by to těžší se do města dostat a nemohlo by se uzavírat ve stejném kole, co do města přijde zloděj.
Zaokrouhlil bych vždy podle matematických pravidel (jako je tomu u peněz) 1,5 by byly dva body, 1,3333 by byl 1 bod atd.
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#3
Pro inspiraci jsem vyďobal pár cest (počet cest, ukončení, rozvětvení atd.) Křížek neznamená, že by se mi nelíbila, ale rychle jsem nenašel lepší obrázek. Je to pouze pro inspiraci tunely a další věci bych tam nedával.

Přiložené soubory Miniatury
   
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 2x   Chmura, Petr Chytka
Odpovědět
#4
Omlouvám se, obrázkama tunelů jsem spíše myslel tyto cesty:
Protože ty tam nikde nejsou a jsou super zlodějský Zlý úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Ano Palec nahoru  to je moc krásná kartička Usměvavý
Až to budete dělat, tak já bych prosil taky ve starý grafice Chamtivý
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#6
(26.11.2019, 14:45)Chmura Napsal(a): Ano i doma děti učím, že krást se nemá... Myslí si svoje

 Právě proto jezdím na srazy a hraju s velýma! Vítěz To může řádit i mor s drakem najednou a nikdo moc nebrečí! Palec nahoru

(26.11.2019, 13:41)Karel Napsal(a): Ano Palec nahoru  to je moc krásná kartička Usměvavý
Až to budete dělat, tak já bych prosil taky ve starý grafice Chamtivý

 Dobře až budu mít pro Káju hotový Hvězdné lodě do Star Wars.... Vítěz
Jooo, super. Už teď se nemůžu dočkat. Vítěz Kartičky jsou úžasný.  Palec nahoru Tohle rozšíření bylo a bude dobrej nápad.  Potlesk
Mor s drakem není dobrá kombinace Velký úsměv
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Zloděj - rozšíření (zimní krajina) Chmura 19 3 703 26.2.2020, 23:13
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)