CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY Carcass ONE
téma založeno uživatelem šmoula - 31.5.2019, 11:33

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 8 Curuj 1 danka 1 Eldenroot 6 Kamzik 1 Knorovi 1 Skubin 2 šmoula 13 TomasZez 1
#1
Pokouším se trochu programovat, tak proč neudělat carcassonne pro 1 ?  Pracovní název Carcass ONE (čti Karkas van) Usměvavý . Upozorňuji, že nejsem programátor, takže na to prosím berte ohled Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


pokud by jste chtěli hrát offline - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Jedná se o obdobu tetrisu - skládáte dílky a po ukončení nikoliv řady, ale města,cesty a kláštera dané kostičky zmizí a vy získáte body.
Hru je možné vyexportovat na Win,macOS,linux, android a html. Pro vaše potřeby jsem zvolil html ať nemusíte nic instalovat, byť je to v prohlížeči podstatně pomalejší. Doporučuji stáhnout offline verzi (exe, mac nebo apk pro android)
Pokud hrajete na PC, tak levé myšítko pokládá kartičku a pravé otáčí. Na mobilu je to o něco horší a k otáčení slouží šipky pod kartičkou.
Budu rád za Vaše názory a náměty...
Nevíte někdo, jak je to s licencí kartiček ? nebude mě za to HiG uhánět ?
díky Usměvavý

Aktuální verze má:
-Hlavní hru vč. možnosti odeslání/zobrazení skóre
-12 úrovní dobrodružství (na dalších stále pracuji)
#2
Nemám rád ŠMOULU! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

Šmoula mě o pár dnů dříve poslal tuto hru k testování! Bohužel je to tak chytlavé, že nad tím strávím několik hodin! Doufám jen, ze se této závislosti brzo nezbavím!

Hra je to velice pěkná a mohu ji jen doporučit! ŠMOULO DÍKY JE TO FAJN ZÁBAVA! Palec nahoru Palec nahoru Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#3
(31.5.2019, 11:33)šmoula Napsal(a): Pokouším se trochu programovat, tak proč neudělat carcassonne pro 1 ?  Pracovní název Carcass ONE (čti Karkas van) Usměvavý . Upozorňuji, že nejsem programátor, takže na to prosím berte ohled Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Jedná se o obdobu tetrisu - skládáte dílky a po ukončení nikoliv řady, ale města,cesty a kláštera dané kostičky ubudou a vy získáte body.
Hra je v plinkách a je to jedna z prvních hratelných verzí. Hru je možné vyexportovat na Win,macOS,linux, android a html. Pro vaše potřeby jsem zvolil html ať nemusíte nic instalovat.
Pokud hrajete na PC, tak levé myšítko pokládá kartičku a pravé otáčí. Na mobilu je to o něco horší a k otáčení slouží šipky pod kartičkou.
Budu rád za Vaše názory a náměty...
Ještě jedna technická - nemáte někdo Carcassonne font s diakritkou ?
Nevíte někdo, jak je to s licencí kartiček ? nebude mě za to HiG uhánět ?
díky Usměvavý

Hra je suprová, zkoušel jsem ji do cca 1200 bodu.  Potlesk

Font s diakritikou bohužel nemám. Co se týká licence, byl bych opatrný v případě, že bys měl hru jakýmkoli způsobem zpoplatněnou. Pokud chceš mít jistotu, napiš krátký dotaz na jejich email

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Myslím si, že by neměli mít důvod zakázat kartičky používat... 

Za mě palec nahoru  Palec nahoru
Odpovědět
#4
@šmoula za mě máš palec dolů a studené večeře z následujících důvodů:
1) jakožto tvá drahá polovička se o hře dozvídám až z fora, zatímco @Chmura už ji několik dní hraje ? - sis myslel že sem už nechodím že? ? o tom ještě doma dáme řeč! 
2) máš tam buga v umisťování kartičky viz žlutě zakroužkované v obrázku
3) poslední kartička už nešla nikam přiložit a hra nezahlásila konec
Testováno na Android 7.0

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Já byl jen testovací KRYSA demoverze! Velký úsměv 

Doufám, že jsem něco nepokazil.... Šokován

-Ano je pravda, že hra nenahlásí konec setkal jsem se s tím několikrát!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Je to moc pekne! Jen pro zajimavost co je to za programovaci jazyk a v jake aplikaci to pises? QT/WS?  Palec nahoru Myslí si svoje
Odpovědět
#7
Otestováno cca před 14 dny, moje nápady, rady k vylepšení a připomínky jsem ti psal do zprávy. Nápad pěknej a má to potenciál, jen neusnout na vavřínech :)
Odpovědět
#8
Myslím, že by stálo za to vytvořit pro takovéto počiny vlastní sekci! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(31.5.2019, 14:45)Skubin Napsal(a): Je to moc pekne! Jen pro zajimavost co je to za programovaci jazyk a v jake aplikaci to pises? QT/WS?  Palec nahoru Myslí si svoje
GODOT game engine (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

).

Jinak pro ostatní:
vylepšeno "napovídání" kam kartičku umístit. Pokud kartičku nelze umístit, tak se zobrazí konec hry. Pro restart hry klikněte na restart vpravo dole.

Technická - aktuální verzi budu dávat zatím do stejného odkazu a občas doporučuji použít @Eldenroot metodu CTRL+F5.
[-] 1x   borks
Odpovědět
#10
Spise jedna technicka - mam problem s logikou skladani karticek ke kraji, myslim si, ze by nebylo od veci, aby se okraj pocital jako ukonceni mesta nebo cesty... takhle totiz nejde se techto karet uz zbavit...
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)