CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Anketa: Kolikrát ročně pořádat sraz ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1x
46.67%
7 46.67%
2x
53.33%
8 53.33%
Celkem 15 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 4. Carcassonne fórum sraz - ???
téma založeno uživatelem šmoula - 26.10.2018, 9:50

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 14 dwarfik1 2 Eldenroot 9 Jana.Zat 2 Karel 1 PesBobes 1 Petr Blanc 2 Petr Chytka 1 Petr Hájek 5 Skubin 12 šmoula 16 Tomáš 1
#1
Třeba je spousta lidí z levé části ČR  Myslí si svoje

Nechtěli byste sraz třeba v Mladé Boleslavi ?  Mrknutí
Odpovědět
#2
Já jsem tedy žádnou podobnou akci nikdy nepořádek, ale asi by se to dalo... Je tu několik kluboven, domov dětí a mládeže a podobně. Záleželo by na tom, kdy by se to mělo pořádat. Do konce roku mám tolik práce, ze nevím jak vypadá moje žena, ale po novém roce bych měl mít klid  Spokojený
Odpovědět
#3
Já myslel, že se plánuje udělat sraz někdy dřív aby byl 2x ročně...  Myslí si svoje

Osobně bych si představoval Duben to je pak 6m do Října a to bych klidně uspořádal já s mojí polovičkou.  Chamtivý
Odpovědět
#4
Ahoj,
omlouvám se, že jsem neodpověděl hned a záměrně jsem se tomu vyhýbal, ale mělo to svůj důvod.
Psal jsem si s několika lidmi, u kterých jsem doufal, že by mi mohli pomoct s prostory, ale bohužel jsem nepochodil. Několik lidí/organizací sice nabídlo vhodný prostor, ale za cenu, která byla nemyslitelná a s paní ze skauta se kterou jsme si vyměnili několik emailů mi na poslední mail od 18 ledna neodepsala, ale proč, to nevím...

Původně jsem myslel, že to bude hračka, ale ukázalo se, že tu není přehnaně drahé jen bydlení, ale cokoli co vyžaduje nějaký prostor...

Zatím to tedy vypadá tak, že to na duben nevypadá  Trápení
[-] 2x   Eldenroot, Kamzik
Odpovědět
#5
(30.1.2019, 23:25)Chmura Napsal(a): A zkoušel jsi to tady? 

Odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Tenhle oddíl ne. Zkusím, děkuju  Usměvavý

Mail odeslán  Usměvavý
Odpovědět
#6
(31.1.2019, 0:46)Petr Hájek Napsal(a): Jestli se schání prostory na další sraz ( který tentokrát snad neprošvihnu ) tak se můžu zeptat u nás ( Zruč nad Sázavou ) v nízkoprahovém klubu kotelna , kdyby byl zájem ?

Sice si nejsem jistý, že bychom byli ohroženi společensky nežádoucími jevy, nebo, že patříme do jejich cílové skupiny, ale pokud nemají prostory v kotelně a nemuseli bychom sedět mezi "jejich cílovou skupinou" tak Zruč nad Sázavou, proč by ne...
Olomoučtí, kterých je tu asi nejvíc by to měli tak o 2h blíž. Nicméně, ptát se můžeme asi všichni a všude. Zatím je to vše informativní a pak se můžeme rozhodnout podle možností.  Mrknutí
Odpovědět
#7
Ono sehnat volný prostor za normální peníz je opravdu nadlidský úkol. Většina lidí totiž není schopná ani odpovědět na email.  Myslí si svoje
Odpovědět
#8
Nevím jestli zrovna "zazimují", ale většina oddílů neodpověděla na email.  Riskantní
Odpovědět
#9
Jak jsem psal, že mi paní zničeho nic přestala psát, tak to bylo tím, že na mě v závalu práce zapomněla. Jinak máme možnost srazu v MLADÉ BOLESLAVI!   Usměvavý

Máme na výběr 2 termíny s možností od pátku -> Duben 6 - 7 nebo 27 - 28.
Prostory nám půjčí skaut "Junák" a vyhovoval by jim spíš první termín, ale nemohli by si skauti přijít zahrát, jelikož mají akci jinde, zato na druhý termín by se rádi přišli podívat a poměřit síly.

Jinak v celém areálu je zákaz kouření a alkoholu a musí se dodržovat 22h -> aktivity po 22h jen uvnitř a bez hlasité hudby.

Zázemí mají několika kluboven, včetně kuchyňky a wc, velké haly a zahrady. Nemají sprchy. Přesné místo ještě domluvíme, ale každé bude dobré tak bych se toho nebál.  Mrknutí

Cena na osobu je 50Kč/noc + celkově za skupinu za spotřebovanou energii (odečet elektřiny a vody).

Tak prosím jestli by někdo vytvořil anketu a domluvili se na termínu co nejdříve. Pokud s tím tedy souhlasíte  Usměvavý

[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
Oni tech kluboven maji vic a zatim jsme se na zadne konkretni nedohodli. Nejdriv bych potreboval vedet termin a pak muzu domluvit klubovnu podle predpokladaneho poctu ucastniku. 

A vzhledem k tomu ze Chmurova dilna je v podstate jedna z nejvetsich lakadel srazu tak bych to videl na druhy termin  Vítěz samozrejme se muzu popr zeptat i na terminy v kvetnu, kdyby byl nejaky problem.  Usměvavý
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 14. Carcassonne fórum sraz - PRAHA 17.-19.11. 2023 Chmura 16 390 1.12.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 8. Carcassonne Forum sraz - PRAHA , 19.-21.11.2021 Chmura 65 1 195 24.11.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne Forum sraz - Olomouc , 20.-22.8.2021 šmoula 63 2 783 23.8.2021, 18:23
Poslední příspěvek: peťul
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne fórum sraz - Olomouc - 30.10. - 1.11.2020 Chmura 53 8 375 13.10.2020, 22:30
Poslední příspěvek: Kamzik
  KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Praha 24.-26.7. 2020 Chmura 42 9 848 29.7.2020, 12:55
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)