CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY TM - PROMO karty
téma založeno uživatelem Eldenroot - 7.7.2018, 17:32

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Curuj 8 Eldenroot 16 Knorovi 5 Skubin 9
#1
aj ja by som chcel. ale nedám 200,- za 4 karty...
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#2
diky chlapi Usměvavý už tam dražím iné karty a asi si radšej priplatím za celé menšie rozšírenie, kde je viac kariet. S tým ma manželka nevyhodí Velký úsměv
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#3
vy máte nejaké skúsenosti Vítěz
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#4
Základnú hru a nejaké rozšírenia mám. Samotné karty by som odkúpil... Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#5
práve sú tam 4. za cca 120. A rozmýšľam, či ešte prihodiť
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#6
cz

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#7

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


dnes som sa stal majiteľom týchto kariet. Ešte očividne nejaké skladom majú Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#8
Chcel som viac kusov, ale nešlo to cezomňa. A dostal sa ku mne len jeden kus. Tak ak by bol záujem, zoženiem snad ešte. Mal by som odber ešte aspoň na jeden kus
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY TM - PROMO karty - ročník 2022 - Fryx Games Eldenroot 0 24 13.11.2022, 2:05
Poslední příspěvek: Eldenroot
  OSTATNÍ DESKOVKY TM - PROMO karty set - Big Box Eldenroot 0 20 13.11.2022, 1:57
Poslední příspěvek: Eldenroot
OSTATNÍ DESKOVKY TM - PROMO karty set [2022] - MINDOK Eldenroot 0 20 13.11.2022, 1:52
Poslední příspěvek: Eldenroot
OSTATNÍ DESKOVKY TM: PROMO KARTY - Kickstarter kampaň - Turmoil - přehled všech karet Eldenroot 1 3 386 29.4.2019, 21:01
Poslední příspěvek: Eldenroot
OSTATNÍ DESKOVKY TM - PROMO KARTY - Dice Tower (Kickstarter) Eldenroot 2 5 780 23.1.2019, 23:47
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)